Revolut Shopper pomoże kupić prezent na dzień dziecka

  • Lendtech
  • 19.05.2021

Revolut, finansowa aplikacja z której korzysta 15 milionów klientów na świecie i ponad 1 milion w Polsce, udostępni nowe usługi ułatwiające zakupy online. Na początek, wirtualne karty ze zmiennym numerem do bezpiecznych zakupów w sieci, uzupełni wyszukiwarka zniżek Revolut Shopper.

Revolut Shopper to widżet w przeglądarce Chrome, który w trakcie zakupów online skanuje sieć w poszukiwaniu zniżek i kuponów rabatowych, które dałoby się wykorzystać w momencie płatności. Funkcja współpracuje płynnie z kartami wirtualnymi Revolut i cashbackiem Rewards.

Celem funkcji Shopper jest obniżenie kosztów zakupów online. Po pierwsze, dzięki automatycznemu wykorzystaniu znalezionych w sieci kodów rabatowych. Po drugie, w przypadku uprawnionych klientów Revolut, dzięki opcji cashbacku od marek współpracujących w ramach platformy Rewards – np. SMYK, Decathlon lub DJI (drony).

Bezpieczeństwo płatności online tradycyjnie zwiększają karty wirtualne ze zmiennym numerem (jednorazowe), których dane są niszczone po każdej transakcji. Ponadto, można przypisać wybraną kartę wirtualną (wielorazową) konkretnemu sklepowi, kategorii wydatków czy subskrypcji. Funkcja Shopper automatycznie uzupełnia dane karty w momencie płatności.

Jak połączyć Revolut Shopper z Google Chrome?

  1. Dodaj Revolut Shopper do Chrome.

  2. Zaloguj się i rozpocznij zakupy w Internecie.

  3. Przy płatności, wybierz kartę Revolut, z której chcesz skorzystać.

Poprawiamy wrażenia użytkowe klienta w procesie zakupowym online i mobile. Tworzone przez nas innowacje mają go ułatwić i przyspieszyć, tak by korzystanie z aplikacji na co dzień było intuicyjne, przyjemne i proste – powiedział Phuc To, Head of Retail w Revolut.

Revolut Shopper to rozwiązanie, które pomoże skorzystać z dostępnych w sieci zniżek, rabatów i okazji, a także zwiększyć bezpieczeństwo transakcji online. Niebawem przedstawimy kolejne funkcje, które poprawią doświadczenie zakupów online w naszej aplikacji – dodał Phuc To.

Revolut wprowadził ostatnio sporo nowych usług

Wśród nowych usług wprowadzonych przez Revolut znajdziemy m.in.:

  • Przyjmowanie płatności bez udostępniania numeru telefonu.

  • Firma wprowadziła możliwość personalizacji nazwy klienta i płatności. Pozwala ona przyjmować płatności przez udostępnienie unikatowej nazwy klienta, bez podawania numeru telefonu lub konta.

Ubezpieczenie zakupów i gwarancje zwrotów dodane do płatnych planów

Klienci korzystający z płatnych planów Revolut objęci są roczną ochroną zakupów do 1 tys. euro w planie Plus, do 2,5 tys. euro w Premium i do 10 tys. euro w Metal, w razie gdyby zakupione przedmioty uległy zniszczeniu lub kradzieży. Ponadto, korzystać mogą z 90-dniowej gwarancji zwrotu towaru i zwrotu kosztów biletów na wydarzenia, z których nie udało się skorzystać. Zwroty przelewane są bezpośrednio na konto Revolut.

Powiadomienia o kończących się darmowych okresach próbnych

Zapomniane usługi próbne, za które nagle ktoś pobiera opłatę, mogą być frustrujące. Zwłaszcza, jeśli ich nie potrzebujemy. Nowa funkcja wysyła przypomnienie o kończących się okresach próbnych, dając czas na decyzję o rezygnacji z usługi lub jej odpłatnym przedłużeniu.

Śledzenie wydatków od wypłaty do wypłaty

Revolut dodał nową opcję przydatną do zarządzania domowym budżetem. Klienci mogą teraz spersonalizować sposób w jaki prezentowane są wydatki. Zamiast ujęcia tygodniowego i miesięcznego, można ustawić okresy od wypłaty do wypłaty.

Większa kontrola nad wymianą walut

Klienci mogą teraz składać zlecenia z limitem ceny (limit order) oraz zlecenia warunkowe (stop order) przy wymianie walut. By skorzystać w pełni z nowych funkcji, niezbędne jest pobranie nowej wersji aplikacji z AppStore lub Google Play.

/Revolut/Komunikat Prasowy

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 19.05.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.