Revolut udostępnia funkcję do samodzielnego projektowania wyglądu karty

  • Lendtech
  • 03.11.2021

Nowa funkcja pozwala tworzyć własne projekty, a następnie umieszczać je na fizycznych modelach kart. Klienci mogą nadać karcie osobisty charakter za pomocą tekstu, obrazków, emotikonów i odręcznych szkiców. Revolut zachęca klientów by “malowali” po kartach płatniczych.

Innowacje kartowe i kastomizacja

Innowacyjną cechą nowej funkcji jest to, że klienci nie tylko wybierają spośród gotowych wzorów tła karty, ale mogą je samodzielnie tworzyć bezpośrednio w aplikacji. Spersonalizowany obraz jest następnie nanoszony na fizyczną kartę i staje się jej wyróżnikiem. Autorski wzór jest grawerowany laserowo na powierzchni kart metalowych, dla klientów planu Revolut Metal lub nadrukowywany, dla klientów planu Plus i planu Premium.

Podczas projektowania klienci mogą w każdej chwili cofać lub akceptować naniesione zmiany w zakresie tekstu, szkiców oraz gotowych emotikonów i obrazków. Gdy projekt nabierze oczekiwanych kształtów, można zobaczyć go w trybie podglądu i otrzymać potwierdzenie, że nie stanowi on wyjątku w zakresie treści, które mogą być publikowane na kartach Revolut.

Potencjał rynkowy

Rynek spersonalizowanych produktów i usług rośnie na całym świecie. Kastomizacja jest pożądana zarówno na poziomie indywidualnym, jak i jako wyróżnik kupowanych prezentów.

Oczekiwania klientów rosną nieprzerwanie, a trend personalizacji ewoluuje w usługach mobilnych w kierunku kastomizacji w czasie rzeczywistym i szybkiej dostawy spersonalizowanego przedmiotu. Nowa odsłona planów płatnych z opcją personalizacji kart to ukłon w stronę aktywnych klientów. Osoby korzystające z planów Plus, Premium i Metal, mogą zawsze liczyć na więcej. Mamy nadzieję, że chętnie skorzystają z nowych możliwości i nadadzą swoim kartom niepowtarzalny charakter” – mówi Alan Chang, Chief Revenue Officer w Revolut.

Personalizowane karty są dostępne dla klientów Revolut korzystających z płatnych planów Plus, Premium i Metal. Klienci mają do dyspozycji karty z materiałów i w odcieniach charakterystycznych dla danego planu. Mogą też zrobić upgrade do planu Premium by zyskać większy wybór odcieni takich jak Gwiezdna Szarość, Srebrny lub Różano Złoty. Z kolei, robiąc upgrade do planu Metal zyskują dostęp do 18-gramowych kart z hartowanej stali w odcieniach Lawendowym, Złotym, Różanym, Srebrnym, Gwiezdnej Szarości i Czarnym. Personalizacja karty kosztuje 13,99 zł. Plan Plus oferowany jest w cenie 14,99 zł/mc, plan Premium w cenie 29,99 zł/mc, a plan Metal w cenie 49,99 zł/mc.

/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 03.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.