Revolut udostępnia karty lawendowe

  • Lendtech
  • 17.08.2021

Revolut, finansowa aplikacja, z której korzysta 16 milionów klientów na świecie, uzupełnił kolekcję Metal o nowe karty w odcieniu lawendy.

Zaprojektowana z myślą o grupie ceniących design klientek i klientów, wycięta z nierdzewnej stali karta Metal otrzymała niespotykany, subtelny kolor. Tym samym, dołącza do luksusowej kolekcji, w której można znaleźć metalowe karty w kolorach Gold, Rose, Silver, Space Grey i Black.

Karta może być zamówiona od dziś z poziomu aplikacji przez klientów planu Metal lub osoby, które zdecydują się na upgrade swojego planu do Metal. Revolut kontynuuje poszukiwania w zakresie pięknych i funkcjonalnych kart, które wyrażają indywidualny styl osoby, która się nimi posługuje. To propozycja dla klientów, którzy cenią jakość i zwracają uwagę na detale. Uwaga: karta przyciąga spojrzenia. Revolut jest prawdopodobnie jedyną marką, która udostępnia karty w tym odcieniu.

Karta Revolut Metal to 0,1% cashbacku

Wszystkie karty Revolut Metal łączą się z benefitami w postaci 0,1% cashbacku w Europie i 1% na świecie, w przypadku zarówno walut tradycyjnych jak i cyfrowych (kryptowalut). Ponadto, w przypadku opóźnionego lotu pozwala skorzystać właścicielowi i trzem osobom towarzyszącym z saloniku lotniskowego, zapewnia polisę podróżną, ubezpieczenie zakupów oraz zwrot biletów na koncerty i wydarzenia, nielimitowaną wymianę walut, wypłaty z bankomatów i przelewy zagraniczne oparte o kurs międzybankowy, a także 5 kont Revolut Junior.

Revolut Metal jest dostępny w rocznej subskrypcji w cenie 49,99 złotych/miesiąc. Kartę zamówić można bezpośrednio z poziomu aplikacji.

/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.