Revolut zbroi się w ekspertów. Do zespołu „credit team” dołącza trzech Polaków

  • Lendtech
  • 16.02.2021

Do warszawskiego biura platformy usług finansowych Revolut dołączają eksperci z sektora bankowego – Tomasz Jarczyk, Michał Biernacki oraz Adam Dardas.

 

(Od lewej: Tomasz Jarczyk, Michał Biernacki, Adam Dardas)

 

Stanowiska obsadzone przez Revoluta są kluczowe dla rozwoju działalności kredytowej w Polsce. Nadzorem na portfelem kredytowym zajmował się będzie Tomasz Jarczyk, wcześniej związany z Citibankiem oraz rozwijaniem startupów w branży fintech.

 

Modelowanie ryzyka kredytowego będzie w gestii Michała Biernackiego – menedżera z 8-letnim doświadczeniem w bankowości, głównie w Alior Banku.

 

Jak Revolut buduje ekosystem consumer finance w Polsce?

 

Ekspertem od windykacji w Revolucie został Adam Dardas – związany z rynkiem windykacyjnym od 15 lat. Wcześniej pracował m.in. z Kreditech.

 

Adam Dardas już niebawem, bo 3 marca, weźmie udział w konferencji E-Commerce Fintech Connect, gdzie opowie o tym jak Revolut buduje ekosystem consumer finance w Polsce, zapisy na: www.efconnect.pl (specjalna niżka z kodem #Revolut20%).

 

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.02.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.