Synovus i Visa prezentują wirtualną kartę

  • Lendtech
  • 12.01.2022

Synovus Bank i Visa nawiązały współpracę w celu zaoferowania klientom wirtualnej karty kredytowej. Dzięki temu firmy będą mogły bezproblemowo generować i wysyłać karty do swoich pracowników i kontrahentów.

Generowanie i wysyłanie kart będzie odbywało się za pośrednictwem aplikacji mobilnej i z wykorzystaniem Visa Commercial Pay czyli pakietu rozwiązań płatniczych typu B2B. Visa Commercial Pay usprawnia przepływ gotówki i eliminuje ręczne procesy.

Mobilna karta Visa – wygoda i elastyczność

Oferta obu firm daje klientom większą kontrolę nad użytkowaniem kart firmowych poprzez określenie limitu wydatków, dat ważności czy ograniczeń handlowych. Kart można używać do zakupów online czy płatności zbliżeniowych wszędzie tam gdzie akceptowana jest Visa.

Mobilna, wirtualna karta Visy posiada wiele zalet, które z pewnością zostaną docenione przez użytkowników. Karta umożliwia klientom kontrolę nad wydatkami pracowników, zapewnia bezpieczeństwo, elastyczność i wygodę. Wirtualna karta Visy to najnowszy produkt w portfolio kart kredytowych Synovus.

 

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 12.01.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.