Venmo w Amazonie od przyszłego roku

  • Lendtech
  • 10.11.2021

Nalężąca do PayPala aplikacja płatnicza Venmo będzie dostępna dla klientów Amazon.com w Stanach Zjednoczonych już od przyszłego roku. Posiadający 80 mln użytkowników Venmo jest jedną z najpopularniejszych aplikacji mobilnych w USA.

Venmo wprowadza ulepszenia, takie jak płacenie za pomocą kodów QR czy funkcjonalności zwiększające bezpieczeństwo zakupów. Możliwość skorzystania z aplikacji w sklepie internetowym Amazon.com rozszerza i uatrakcyjnia ofertę fintechu.

Klienci Amazon czekają na Venmo

Amazon również zyskuje na oferowaniu nowej opcji płatności. Jego klienci oczekują elastyczności, a zakupy za pomocą Venmo na pewno przyczynią się do zwiększenia sprzedaży i przyciągnięciu nowych konsumentów.

Venmo to należąca do PayPala aplikacja płatnicza założona w 2009 r. pozwalająca ludziom w prosty sposób przesyłać pieniądze między przyjaciółmi i rodziną, a także dzielić rachunki za wspólny posiłek czy przejazd taksówką. Za pomocą konta w Venmo można również płacić za zakupy u wybranych sprzedawców.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.