ZEN.COM ogłasza strategiczne partnerstwo z największym bankiem w Ukrainie

  • Lendtech
  • 24.05.2023

ZEN.COM, polski fintech, poszerza swoje globalne zasięgi i ogłasza strategiczne partnerstwo z PrivatBankiem, największym bankiem w Ukrainie. Ta synergia podkreśla zaangażowanie ZEN.COM w dostarczanie swoim użytkownikom szybkich i bezpiecznych rozwiązań finansowych w zakresie transferów pieniężnych do Ukrainy. Dodatkowo fintech umacnia swoją pozycję na międzynarodowym rynku finansowym.

ZEN.COM ogłasza strategiczne partnerstwo z największym bankiem w Ukrainie

Dzięki swoim produktom finansowym i strategicznym partnerstwom z czołowymi podmiotami na europejskim rynku, PrivatBank pragnie dostarczać Ukraińcom usługi oparte na najnowszych technologiach, stanowiąc bezpieczną, niezawodną i korzystniejszą alternatywę dla obecnych rozwiązań. – Nasze partnerstwo z ZEN.COM umożliwia nam kontynuowanie tej misji i zapewnienie naszym użytkownikom pełnego bezpieczeństwa i wygody korzystania z naszych innowacyjnych produktów – komentuje Dmytro Musiyenko, członek Zarządu PrivatBanku i Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Detalicznego.

Ukraińcy mogą już teraz dołączyć do listy oczekujących, aby od 1 lipca 2023 roku uzyskać dostęp do wszystkich produktów ZEN.COM w ramach partnerstwa z PrivatBankiem.

Dążymy do zmiany sposobu, w jaki ludzie zarządzają swoimi finansami, zapewniając szybkie i wygodne rozwiązania. Nasza misja polega na uczynieniu usług finansowych bardziej dostępnymi i prostszymi dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania. Współpraca z PrivatBankiem pozwala nam kontynuować realizację tej misji także w Ukrainie, zapewniając naszym użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę – dodaje Michał Bogusławski, Chief Commercial Officera w ZEN.COM

ZEN.COM zdobył uznanie w branży, zdobywając tak prestiżowe wyróżnienia jak Najlepsza Marka E-commerce i Mobile Trends Awards 2020. Ich wielowalutowe konto IBAN zapewnia bezpieczne i szybkie transfery w 29 walutach, a karta ZEN Mastercard® oferuje wyjątkowe korzyści, takie jak natychmiastowy cashback, ochrona zakupów czy przedłużona gwarancja na elektronikę. Kartę można zintegrować m.in z Apple Pay i Google Pay, co umożliwia szybkie i wygodne płatności. Dodatkowo ZEN.COM oferuje wpłatę gotówki na konto oraz błyskawiczne i darmowe przelewy na numer telefonu. Unikalny design aplikacji wyznacza trendy w branży fintech, a partnerstwa z wiodącymi organizacjami płatniczymi umożliwiają wdrażanie innowacji w zakresie technologii finansowych.

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli połączyć nasze innowacyjne rozwiązania fintechowe z doświadczeniem i ekspertyzą PrivatBanku. W ZEN.COM dostrzegamy duży potencjał na rynku ukraińskim i jako globalnie działający fintech chcemy przyczyniać się do jego rozwoju. Już teraz oferujemy naszym ukraińskim klientom specjalne warunki, takie jak dostęp do planu Gold na rok za darmo, a dzięki naszej strategicznej współpracy z wiodącym bankiem na Ukrainie wkrótce wprowadzimy nowe produkty fintechowe, które, sprawią że zarządzanie finansami dla mieszkańców Ukrainy będzie jeszcze łatwiejsze i korzystniejsze – mówi Olga Akopian, Head of Market Development Ukraine w ZEN.COM

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.05.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.