Zip ogłasza współpracę z Sabre

  • Lendtech
  • 09.01.2021

Australijski Zip podpisze umowę z Sabre – firmą zajmującą się oprogramowaniem i technologią w branży turystycznej. Partnerstwo obu firm umożliwi integrację SMI Zip ( Single Merchant Integration) z globalnym systemem dystrybucji Sabre.

Dzięki integracji SMI z systemem dystrybucji Sabre każdy partner fintechu w branży turystycznej będzie mógł zaakceptować Zip we wszystkich państwach, w których provider jest obecny. Sabre zostanie platformą startową Zip i posłuży jako dostawca usług płatniczych w branży turystycznej.

Konsumenci wracają do podróżowania

Współpraca jest nawiązywana w momencie gdy wiele państw wychodzi z lockdownów, a konsumenci wracają do międzynarodowego podróżowania. Zintegrowane rozwiązanie Zip i Sabre pozwoli na uproszczenie wyboru płatności przy kasie.

Sabre Corporation to amerykańska technologiczna firma zajmująca się obsługą branży turystycznej, w tym linii lotniczych, hotelarzy, biur podróży i innych dostawców. Platforma technologiczna Sabre zarządza rocznie globalnymi wydatkami na podróże o wartości ponad 260 mld USD.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.01.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.