Zmiany w Zarządzie Tide Software oraz Tide Mobile

  • Lendtech
  • 15.02.2022

1 stycznia 2022 roku zmieniła się reprezentacja spółek Tide Software oraz Tide Mobile. Udziałowcy i dotychczasowi Prezesi Tomasz Michalski i Janusz Pytlak wyznaczyli nowy Zarząd obu spółek.

Tomasz Michalski, który nadawał kierunek dla rozwoju technologicznego rozwiązań Tide został zastąpiony przez Roberta Jarockiego, a Janusz Pytlak, który odpowiadał za rozwój biznesu – przez Przemysława Zawadzkiego. Kształt nowego Zarządu przedstawia się następująco:

Tide Software Sp. z o.o.

Robert Jarocki – Prezes Zarządu

Przemysław Zawadzki – Wiceprezes Zarządu

– Reprezentacja: dwóch członków Zarządu działających łącznie.

Tide Mobile Sp. z o.o.

Przemysław Zawadzki – Prezes Zarządu

Robert Jarocki – Wiceprezes Zarządu

– Reprezentacja: dwóch członków Zarządu działających łącznie.

 

Ugruntowana marka na polskim rynku

Janusz Pytlak i Tomasz Michalski pozostają w strukturach obu firm. Zasiadając w Radzie Nadzorczej będą sprawować nadzór właścicielski nad spółkami.

– Cieszę się, że miałem ten ogromny komfort przekazania swojego stanowiska w Zarządzie osobie, którą znam i cenię od lat. Ułatwi mi to pracę w Radzie Nadzorczej, ale przede wszystkim pozwoli skoncentrować się na wyzwaniach związanych z rozwojem nowego biznesu – komentuje Janusz Pytlak.

„Robert i Przemek byli liderami w swoich działach. Przede wszystkim wykazali się zrozumieniem naszej filozofii prowadzenia spółki i dobrą orientacją co do aktualnych potrzeb Klientów. Dlatego wierzę, że sobie poradzą, a ja będę mógł w całości poświęcić się projektowi Sztucznej Inteligencji. Dotychczasowe wyniki tego projektu są bardzo obiecujące.” – mówi Tomasz Michalski.

Organizacja Tide zatrudnia ok. 60 osób i generuje ok. 100 mln PLN przychodu rocznie. Jest największym w Polsce dostawcą kompleksowych, łączących kanały SMS i głosowe, rozwiązań do komunikacji biznesowej. Z rozwiązań Tide korzysta 6 z 10 największych banków w Polsce, 8 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, topowe marki z sektora retail i e-commerce, i nie tylko.

/Tide Software/ Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 15.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.