Fundacja Lendtech Patronem Honorowym XII Cashless Congress Digital Era

  • Lendtech
  • 14.05.2024

Już 28-29 maja 2024 roku w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się XII Cashless Congress Digital Era. Fundacja Lendtech została Patronem Honorowym konferencji.

Podczas dwóch dni poruszone zostaną najważniejsze i aktualne tematy, odbędą się również dyskusje w gronie ekspertów. Kongres rozpocznie panel: Finanse zdecentralizowane​. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się więcej m.in. w zakresie: Wyzwań dla branży cashless na kolejne lata; Cyfrowym złotym jako rozwiązaniu komplementarnym do obrotu gotówkowego; O tym jak budować stabilny dostęp konsumentów i przedsiębiorców do gotówki, w sytuacji niedopasowanych do realiów rynku modeli prowizyjnych na tym rynku; O zwyczajach płatniczych Polaków 2023.

Dodatkowo na uczestników czekają niezwykle aktualne tematy podczas paneli: „Płatności natychmiastowe. Dostęp do systemów płatności”; „Nexo – streamlining payment acceptance with real-world use cases”; „SPSD3/PSR, czyli europejska perspektywa na cashless oraz wyzwanie w związku z Polską prezydencją w Radzie UE”, czy także – „AI, finanse i przepisy. O complAIance w projektach data-driven”.

To tylko część tematów, nad którymi pochylą się paneliści, ale i uczestnicy Kongresu. XII Cashless Congress Digtal Era to gwarancja wyjątkowych debat, najlepszych ekspertów rynkowych i bardzo dużo spotkań z profesjonalistami z branży płatniczej.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: www.cashlesscongress.pl

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 14.05.2024

Najnowsze artykuły z kategorii