1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Kancelaria...

Kancelaria Macura Partnerem Fundacji Lendtech i serwisu lendtech.pl

  • Lendtech
  • 07.10.2022

Kancelaria Macura, specjalizująca się w obsłudze z zakresu lendtech, fintech, nowoczesnych płatności, została Partnerem Fundacji Lendtech i serwisu Lendtech.pl. Merytoryczne partnerstwo oznacza jeszcze więcej istotnych dla rynku opinii, komentarzy i analiz. Synergia pomiędzy Kancelarią Macura i Fundacją Lendtech to ważne stanowisko w szerokim obszarze digital lending.

Kancelaria Macura Partner Lendtech.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Macura świadczy profesjonalne usługi prawne dla podmiotów z sektora fintech. Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo prawne na rzecz instytucji płatniczych, instytucji pieniądza elektronicznego, banków oraz firm pożyczkowych we wszystkich obszarach ich działalności. 

Kancelaria doradza przy wdrożeniach skomplikowanych produktów bankowych i płatniczych w instytucjach finansowych o globalnym zasięgu i renomie. Wprowadziła na polski rynek wiele firm, doradzając w tworzeniu ich struktur oraz oferty produktowej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i aplikacji mobilnych. 

Reprezentuje także instytucje przed organami nadzoru w postępowaniach licencyjnych i kontrolnych. Kancelarię cechuje unikalne doświadczenie, dbałość o doskonałą jakość usług i gotowość do poszukiwania unikalnych rozwiązań.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii