1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Konferencja...

Konferencja Invest Cuffs 2023 – ponad 7000 uczestników odwiedziło ICE w Krakowie

  • Lendtech
  • 29.03.2023

24 i 25 marca 2023 r. odbyła się kolejna edycja konferencji i targów Invest Cuffs. Była to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które rokrocznie przyciąga do Krakowa tysiące inwestorów indywidualnych i ekspertów branżowych. W ciągu dwóch dni krakowskie centrum kongresowe ICE odwiedziło ponad 7300 uczestników. Wydarzenie otrzymało Patronat Fundacji Lendtech.

Tegoroczna edycja Invest Cuffs była rekordowa pod każdym względem. W wydarzeniu wzięło udział ponad 7300 uczestników. Wysłuchali oni łącznie blisko 76 godzin prelekcji oraz debat prowadzonych przez przeszło 170 prelegentów na 5 salach wykładowych równocześnie. 

Nowością w tegorocznej edycji była aplikacja mobilna umożliwiająca uczestnikom komunikowanie się między sobą i networking. Łączny czas zaangażowania uczestników Invest Cuffs 2023 w aplikacji wyniósł ponad 26 dni.

Invest Cuffs to jednak nie tylko wykłady i networking. W wydarzeniu wzięło udział także ponad 100 partnerów, których standy wystawiennicze wypełniły cztery piętra Centrum Kongresowego ICE Kraków. Uczestnicy mogli tam zapoznać się z ofertą m.in. brokerów, domów maklerskich, spółek giełdowych, firm oferujących alternatywne formy inwestowania. 

Jak co roku, pierwszego dnia wydarzenia odbyła się również uroczysta gala, podczas której uhonorowane zostały osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju branży inwestycyjnej w Polsce. Wartym podkreślenia jest, iż laureaci tego plebiscytu wyłaniani są w otwartym głosowaniu. W tegorocznej jego odsłonie internauci oddali niemal 120 tysięcy głosów.  

Nowością było przyznanie Srebrnych Laurów Invest Cuffs osobom i podmiotom, które w głosowaniu internautów zajęły drugie i trzecie miejsca. 

– Od dziewięciu lat nagradzamy w Konkursie Invest Cuffs osoby i podmioty cenione w środowisku inwestycyjnym, które konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Obserwujemy wszyscy jak wielkie emocje towarzyszą temu wydarzeniu. Ale patrząc na te wszystkie lata naszego Konkursu, zauważamy, jak niewiele czasami dzieli zwycięzców danej kategorii od osób czy podmiotów na kolejnych miejscach. Dlatego Zarząd Fundacji Invest Cuffs zdecydował, że tegoroczna edycja Konkursu różnić będzie się od dotychczasowych. Choć dotychczas nagradzani byli jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii konkursowych postanowiono, że w tym roku zostaną wręczone wyróżnienia w postaci Srebrnych Laurów Invest Cuffs. Otrzymają je osoby i podmioty, które znajdą się na dwóch kolejnych miejscach w głosowaniu internautów – wskazał Zarząd Fundacji Invest Cuffs.

Podobnie jak przed rokiem, znany krakowski artysta Marek Stankiewicz, będący twórcą wszystkich statuetek od samego początku istnienia konkursu przygotował w tym roku również jedną, wyjątkową statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpiło bursztynowe serce. Statuetka ta wystawiona została na specjalną licytację, z której zyski zostaną w pełni przeznaczone na wsparcie działalności Fundacji Embrace w realizacji jej celów i inicjatyw edukacyjno-rozwojowych dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. 

Kolejna, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 5 i 6 kwietnia 2024 r.  

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 29.03.2023

Najnowsze artykuły z kategorii