Lendtech 2021: Praca zdalna już z nami zostanie [VIDEO]

  • Lendtech
  • 07.10.2021

Praca zdalna zadomowiła się w Polsce i wydaje się, że firmy już nie zrezygnują z tego modelu świadczenia pracy. Praca w modelu zdalnym lub hybrydowym jest tak samo efektywna jak stacjonarna, a jej niewątpliwą zaletą jest znaczna oszczędność na kosztach powierzchni biurowej.

W mojej ocenie droga którą widzimy to jest połączenie dwóch rozwiązań, czyli częściowo praca zdalna częściowo praca z domu. Musimy pamiętać o tym, że nie wszyscy są stworzeni do takiej pracy. Nie wszyscy mają warunki i nie wszyscy potrafią pracować zdalnie. Na pewno biura pozostaną w takiej formie jak obecnie, ale będą to mniejsze powierzchnie – mówił podczas Kongresu Lendtech 2021 Piotr Ziobro, Account Manager w Tide Software.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Obserwuj nas na Google News. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter. Zdobądź ekspercką wiedzę i aktualne informacje o fintech & lendtech. Zapisz się tutaj.

Materiał chroniony prawem autorskim.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii