Marek Zmysłowski nowym CCO w PayEye

  • Lendtech
  • 04.10.2022

Marek Zmysłowski wzmocnił zespół PayEye. Będzie zajmował stanowisko CCO i Doradcy Zarządu. Jego głównym zadaniem będzie komercjalizacja technologii PayEye na rynkach zagranicznych.

Marek Zmysłowski nowym CCO w PayEye

 

Marek Zmysłowski jest managerem, przedsiębiorcą i inwestorem, autorem bestsellera “Goniąc Czarne Jednorożce”. Jest odpowiedzialny za sukces SunRoof – jednego z największych w Europie producentów dachów solarnych 2 w 1 i Jumia Travel – największego w Afryce serwisu do rezerwacji hoteli online, spółki notowanej na NYSE (Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych). Wcześniej zajmował się też rozwojem firm technologicznych takich jak: Rocket Internet, RTB House, OLX i GLOVO.

Komercjalizacja technologii PayEye

Od dłuższego czasu obserwowałem działania spółki PayEye i jestem pod ogromnym wrażeniem unikalności technologii, nad jaką pracuje. To niebywałe, że firma z Wrocławia opracowała unikatowe w skali świata rozwiązanie, którego do tej pory nie wypracowały nawet największe firmy technologiczne z Doliny Krzemowej. Biometria to przyszłość procesowania płatności, a PayEye ma szansę stać się liderem światowym zmian w tym zakresie – tak swoją decyzję tłumaczy Marek Zmysłowski.

Głównym obowiązkiem Zmysłowskiego będzie komercjalizacja technologii PayEye na rynkach zagranicznych.

PayEye 2.0. to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Za opracowanie tej technologii odpowiada wrocławski fintech, który posiada swoje biura m.in. w Amsterdamie i Dubaju.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii