Jaka jest przyszłość New Consumer Finance? [PODCAST]

  • Lendtech
  • 15.03.2021

Jaka jest przyszłość New Consumer Finance, czyli jaka będzie kolejna dekada XXI wieku? Co musi się stać, by Consumer Finance był bardziej przyjazny dla konsumenta? Jaka jest rola e-commerce w rozwoju fintech? Zapraszamy na podcast z serii #EFConnectTalks.

 
 

Podcast #EFConnectTalks to zapis Fire Chatu zrealizowanego podczas E-Commerce Fintech Connect. Na pytania Łukasza Piechowiaka odpowiadał Sławomir Grzelczak, prezes BIG InfoMonitor i wiceprezes Biura Informacji Kredytowej.

 

Pomimo pandemii branża Consumer Finance ma duże pole do rozwoju w kolejnych latach. Wpływ na to ma przede wszystkim transformacja cyfrowa, ale też oczekiwania konsumentów.

 

Podcast: „Jaka jest przyszłość New Consumer Finance?”, którego gościem był Sławomir Grzelczak, dostępny jest do przesłuchania na Spotify i SoundCloud.

 

W kolejnych odcinkach podcastów: „Debata o synergii na rynku fintech & e-commerce” oraz „Debata od tym jaka będzie kolejna dekada XXI wieku”.

 

Zapisz się na Newsletter Lendtech oraz śledź nas na LinkedIn.

 

/Fundacja Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 15.03.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.