Polska Mapa Lendtech 2022 – zgłoś się!

  • Lendtech
  • 10.05.2022

To największe zestawienie podmiotów działających w szerokim obszarze digital lending. Zaliczają się do nich instytucje pożyczkowe, fintechy, podmioty sektora bankowego, BNPL, wyspecjalizowane kancelarie prawne, specjaliści w obszaru marketingu biznesowego i finansowego, cyberbezpieczeństwa. Mapa Lendtech zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Kongresu Lendtech 21 września w Warszawie.

Polska Mapa Lendtech 2022 – zgłoś się!

Zgłoś bezpłatnie firmę do Mapy Lendtech

W zeszłym roku Mapę Lendtech tworzyło aż 114 firm. To największy taki zbiór prezentujący firmy budujące rynek lendtech w Polsce. Nadszedł czas na drugą edycję – zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. 

Celem stworzenia Mapy jest pokazanie, jak duży obszar rynku zajmują firmy realnie tworzące lendtech w Polsce. Pokazujemy, jaki mają wpływ na rozwój biznesu i postęp technologiczny w zakresie obsługi płatności.

Aby zgłosić bezpłatnie swoją firmę do Mapy Lendtech, prosimy o wysłanie wiadomości na adres fundacja@lendtech.pl. Mail powinien zawierać opis firmy do 500 znaków, logotyp firmy, link do strony internetowej. Prosimy o tytuł wiadomości: „Polska Mapa Lendtech 2022 – zgłoszenie”. Informujemy, że organizatorzy Kongresu Lendtech podejmą decyzję o tym, czy firma spełnia kryteria lendtech i zostanie włączona do Mapy.

21 września – III edycja Kongresu Lendtech

Przed nami największe wydarzenie poruszające zagadnienia z zakresu digital lending, BNPL, fintech, legal, wierzytelności i e-commerce. Już 21 września spotkamy się w Warszawie, by wspólnie wziąć udział wydarzeniu, które wyróżnia merytoryka i niezwykle interesujący program. Sprawdź szczegóły i już dziś zarejestruj się na wydarzenie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 września 2022.

Organizatorzy Kongresu Lendtech to Fundacja LendtechPolski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Projekt Akademia. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie. Więcej informacji: www.lendtech.pl/wydarzenia/kongres-lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii