Przed nami I Spotkanie Rady Programowej Fundacji Lendtech – tematem przewodnim Kongres Lendtech 2023

  • Lendtech
  • 05.05.2023

9 maja 2023 roku odbędzie się spotkanie Rady Programowej Fundacji Lendtech w temacie IV edycji Kongresu Lendtech – wydarzenia organizowanego przez Fundację Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Kongres odbędzie się już 20 września w Warszawie.

Przed nami I Spotkanie Rady Programowej Fundacji Lendtech – tematem przewodnim Kongres Lendtech 2023

W trakcie spotkania w formule online, Członkowie Rady określą kluczowe tematy dla branży lendtech, które poruszone zostaną podczas zbliżającego się wielkimi krokami Kongresu.

Jest to szczególnie ważne w dobie niepewności polityczno-ekonomicznej, która determinuje nastroje pożyczkobiorców i firm pożyczkowych.

Podczas narady, członkowie Rady Programowej Fundacji Lendtech omówią trendy, szanse i zagrożenia na rynku szybkich pożyczek, a także podejmą dyskusje, z których wyłoni się jasny obraz najważniejszych kwestii, wymagających poruszenia na Kongresie Lendtech 2023.

Rada Programowa Fundacji Lendtech to grono ekspertów, którzy obserwują i analizują rynek nowoczesnych finansów, opiniują, edukują i wskazują kierunki rozwoju dynamicznie rozwijającej się branży lendtech. Rada aktywnie uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez Fundację, wpływając na zakres merytoryczny, relacje z Partnerami i współprace mające w efekcie tworzyć ważny głos branży.

O wynikach spotkania i wyznaczonych kierunkach poinformujemy w osobnym komunikacie.

 

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.05.2023

Najnowsze artykuły z kategorii