Revolut wprowadza ubezpieczenia komunikacyjne w Europie

  • Lendtech
  • 28.03.2023

Revolut wprowadzi na europejski rynek innowacyjne ubezpieczenia komunikacyjne, które cechować się będą dużą elastycznością, atrakcyjną ceną oraz szybką i prostą konfiguracją polisy. 

Revolut wprowadza ubezpieczenia komunikacyjne w Europie

Klienci Revolut na pierwszym europejskim rynku, w Irlandii, mogą zapisać się już na listę oczekujących na premierę nowego produktu ubezpieczeniowego, która nastąpi wiosną tego roku. Revolut Car Insurance kładzie nacisk na elastyczność i przejrzystą cenę, nawet o 30% niższą niż u kolejnego najtańszego dostawcy na rynku*. Ponadto, Revolut zaoferuje uprawnionym klientom rabaty nawet do 25% jeśli wybiorą opcję Smart Driving, która poprzez łatwą instalację połączy się z ich samochodem.

W przypadku klientów, którzy zdecydują się na opcję Smart Driving, Revolut wyceni koszt polisy indywidualnie, na podstawie ich stylu jazdy i zachowań za kierownicą. Dzięki temu, klienci korzystający z opcji Smart Driving, będą mieli szansę otrzymać co roku radykalnie lepszą ofertę cenową polisy, niż pozostali klienci.

Revolut jako pierwszy dostawca na irlandzkim rynku, zaoferuje tak szybką i łatwą, bo opartą na aplikacji, konfigurację polisy oraz cyfrowy onboarding – uprawnieni klienci otrzymają ofertę w mniej niż 5 minut, znacznie szybciej, niż aktualnie przyjęty rynkowy standard na irlandzkim rynku.

Revolut Car Insurance to także elastyczne opcje płatności – miesięcznie lub za rok z góry, brak ukrytych opłat oraz możliwość bezpłatnego anulowania umowy przez klientów w dowolnym momencie jej trwania.

Cieszę się, że nasi pierwsi europejscy klienci, w Irlandii, będą mogli dzięki Revolut Car Insurance wygodnie ubezpieczyć swoje samochody. Przygotowaliśmy doskonałe warunki cenowe, elastyczne plany i najprostsze możliwe doświadczenie zakupu i konfiguracji polisy – powiedział Balazs Gati, General Manager Insurance w Revolut.

Przyjęliśmy świeże spojrzenie na to jak powinno wyglądać współcześnie ubezpieczenie samochodu. Czekamy teraz na pierwsze recenzje i uwagi od klientów w Irlandii, następnie wprowadzimy produkt na kolejne europejskie rynki  – dodał Gati.

Klienci Revolut w Irlandii, którzy zapiszą się na listę oczekujących na premierę do 13 kwietnia 2023 roku i kupią ubezpieczenie do 30 maja 2024 roku, będą mieli szansę wygrać 2500 euro**. Osoby, które nie są jeszcze klientami Revolut muszą upewnić się, że pobrały najnowszą wersję aplikacji, a po rejestracji konta w Revolut zapisały się na listę oczekujących przed 13 kwietnia 2023 roku, aby mieć szansę na wygraną 2500 euro. Obowiązuje regulamin.

Klienci mogą skorzystać z następującego linku, by otwierając go na smartfonie zapisać się na listę oczekujących: https://revolut.com/app/car-insurance/waitlist

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 28.03.2023

Najnowsze artykuły z kategorii