1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Rozpoczął...

Rozpoczął się Invest Cuffs 2023! 

  • Lendtech
  • 24.03.2023

To już 9. edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Przed uczestnikami dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego wystąpi 120. prelegentów. Fundacja Lendtech objęła Invest Cuffs Patronatem.

Rozpoczął się Invest Cuffs 2023!

Czym jest Invest Cuffs?

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które każdego roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. To również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych.

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to także okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 7 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie internetowej.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.03.2023

Najnowsze artykuły z kategorii