1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Siepomaga.pl...

Siepomaga.pl z mojeID dzięki Authologic

  • Lendtech
  • 30.06.2022

Użytkownicy Siepomaga.pl od sierpnia będą mogli weryfikować swoją tożsamość jeszcze wygodniej niż do tej pory. Do weryfikacji przez otwartą bankowość i przelewy weryfikacyjne oferowane przez Authologic, w ekspresowym tempie dołącza usługa mojeID.

Siepomaga.pl z mojeID dzięki Authologic

Siepomaga.pl zawsze szukało rozwiązań, które dają zgodność z regulacjami, są łatwe w implementacji i wygodne w użyciu dla użytkowników. Uruchamiając Authologic fundacja dostała dostęp do szerokiego wachlarza metod weryfikacyjnych, których uruchomienie wymaga minimalnych nakładów ze strony IT. Świetnie ilustruje to przykład uruchomienia mojeID. Dzięki współpracy z Authologic od podjęcia decyzji do możliwości skorzystania z tej nowej usługi minął zaledwie tydzień.

Siepomaga.pl zmienia świat na lepsze i bardzo się cieszymy, że możemy do tego projektu dorzucić naszą cegiełkę – mówi Krzysztof Klimczak, prezes Authologic. – Naszym celem było usprawnienie procesu weryfikacji tożsamości tak dla firm, jak i dla klientów końcowych. Jak widać udało nam się to w pełni.

18 milionów klientów

Naszym priorytetem zawsze jest pomagać potrzebującym przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wdrożenie pewniejszych, szybszych i bezpieczniejszych metod weryfikacji tożsamości pomaga nam osiągnąć ten cel – mówi Marek Pieróg z Siepomaga.pl. – mojeID via Authologic to nie tylko doskonałe uzupełnienie naszej obecnej gamy możliwości weryfikacyjnych ale także dzięki Authologic możemy je mieć praktycznie bezwysiłkowo.

MojeID to najbardziej powszechnie wykorzystywane narzędzie do zdalnego uwierzytelniania w Polsce. Pozwala na potwierdzenie tożsamości osób fizycznych, w pełni online, poprzez bankowość elektroniczną. Usługa jest dostępna dla więcej niż 18 mln klientów banków.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 30.06.2022

Najnowsze artykuły z kategorii