Visa ogłosiła nowy program wsparcia startupów

  • Lendtech
  • 04.11.2021

Visa zaprasza startupy z regionu Azji i Pacyfiku do udziału w Visa Accelerator Program. Inicjatywa ma pomóc firmom w ekspansji na nowych rynkach oraz umożliwić im komercyjne partnerstwa z regionalnymi instytucjami bankowymi, handlowymi i rządowymi.

Dzięki udziałowi w programie Visy, startupy będą mogły płynnie przejść z pozycji lokalnego lidera w gracza regionalnego. Akcelerator Visy dostarczy przedsiębiorstwom wskazówki, kontakty oraz odpowiedni know-how w celu wejścia na nowe rynki.

Visa Accelerator Program może być krokiem milowym dla rozwoju małej firmy

Visa Accelerator Program jest przeznaczony dla startupów, które zainicjowały w swoich lokalnych społecznościach perspektywiczne rozwiązania i chcą zrobić kolejny krok w dotychczasowym rozwoju. Visa jako globalny gracz, dzięki swojej pozycji i możliwościom, może pomóc firmom z dużym potencjałem w dotarciu do nowych grup klientów.

Akcelerator Visy wystartuje w II kwartale 2022 roku. Program to idealne rozwiązanie dla startupów z serii A i wyższych, które są długofalowo zaangażowane w rozwój Azji i Pacyfiku oraz mogą poszczycić się ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi w swoim regionie.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii