1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Partnerzy

Partnerzy

Rynek nowoczesnych finansów, w tym obszar pożyczek i finansowania, jest ważnym kierunkiem rozwoju. Digitalizacja i zmiany ofertowe, tendencje i oczekiwania zarówno klientów, jak i biznesu, stanowią istotną część szerokiej branży lendtech. Przedstawiamy Partnerów Fundacji Lendtech oraz serwisu lendtech.pl, którzy razem z nami tworzą najważniejsze i rzetelne miejsce wiedzy, edukacji, rekomendacji, analiz.

 

 

 

Porównywarka Totalmoney.pl działa od 2008 roku, ale bardzo szybki rozwój portalu nastąpił w 2016 roku wraz z akwizycją przez holding medialny Wirtualna Polska. Totalmoney.pl to wygodna porównywarka najpopularniejszych produktów finansowych dla osób szukających najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

Przez ostatnie lata Totalmoney.pl znacząco rozbudowała swój zespół, by dostarczać internautom poprzez pośrednictwo dobrze skrojone oferty finansowe. To sprawiło, że portal jest jedną z najchętniej wybieranych porównywarek kredytów na rynku. Popularność portalu to pokłosie inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Totalmoney.pl nie zbiera danych wrażliwych oraz zapewnia najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa. Zespół analityków weryfikuje parametry kredytów, zanim pojawią się na liście ofert, a także codziennie sprawdza i aktualizuje szczegóły dostępnych ofert.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Algolytics

Algolytics dostarcza kompleksową Platformę Data Science, skoncentrowaną na automatyzacji procesów biznesowych i wspomaganiu podejmowania decyzji opartych na danych. Wykorzystując zaawansowane technologie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, platforma Algolytics wzmacnia kluczowe obszary biznesu, takie jak ocena ryzyka kredytowego, zapobieganie nadużyciom, kontrola jakości danych, prognozowanie sprzedaży, dostarczanie rekomendacji produktowych, optymalizacja kampanii marketingowych oraz zarządzanie zapasami. Algolytics to nie tylko zaufany partner biznesowy (50+ wdrożeń dla największych firm w PL), ale także katalizator transformacji strategii danych w organizacji, wspierający przedsiębiorstwa w nowoczesnym zarządzaniu procesami biznesowymi.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

17banków.com

17banków.com zbiera aktualne informacje o produktach bankowych i udostępnia szereg narzędzi finansowych wszystkim zainteresowanym, w tym ranking kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów oraz porównywarkę. Z pomocą 17banków.com konsumenci mogą zaoszczędzić czas w trakcie ubiegania się o kredyt, a także pieniądze podczas spłaty zobowiązania.

Serwis dba o wiarygodność informacji publikowanych na stronie internetowej oraz gwarantuje najnowsze wiadomości o wszystkich promocjach. Na stronie publikowane są systematycznie artykuły skierowane do potencjalnych kredytobiorców. 17banków.com zachęca do świadomego decydowania o swoich finansach i stara się ułatwić wszystkim użytkownikom strony wyboru odpowiedniego zadłużenia.

 


Kto pożycza – badanie pożyczkobiorców online

 

Finelf.com

Finelf.com to polski fintech o międzynarodowym zasięgu, który z powodzeniem dostarcza szereg produktów o tematyce finansowej dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. W swoim portfolio posiada między innymi porównywarki ofert, produkty pingtree, własną sieć afiliacyjną oraz aplikację do zarządzania budżetem domowym. Firma stawia na budowanie długotrwałych relacji z Partnerami biznesowymi, a Użytkownikom swoich narzędzi pomaga nie tylko w wyborze najlepszych rozwiązań, ale również jest nieocenionym doradcą w zakresie edukacji ekonomicznej.

 


Polski Związek Instytucji Pożyczkowych

Założycielami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych są polscy i europejscy liderzy rynku konsumenckich mikropożyczek elektronicznych i zarazem przedstawiciele sektora FinTech, których działalność gospodarczą reguluje ustawa o kredycie konsumenckim. W skład Organizacji wchodzą pracodawcy o wysokiej reputacji, którzy stosują zasady odpowiedzialnego pożyczania w praktyce. Członkowie zobowiązani są prowadzić działalność w sposób etyczny, z poszanowaniem interesu swoich klientów i zasad uczciwej konkurencji. Misją Związku jest dążenie, aby te wartości stały się standardem na całym rynku.

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.