Aplikacja Vivusa trafiła do Huawei AppGallery

  • Lendtech
  • 26.01.2021

Vivus.pl udostępnił swoją aplikację mobilną w sklepie Huawei AppGallery. Klienci Vivusa korzystający z urządzeń Huawei mogą już pobierać aplikację.

 
 

Ponad 60% Polaków korzysta z aplikacji finansowych na smartfonach. Huawei AppGallery zyskuje na popularności. Dotarcie do jak największej grupy klientów w kanałach mobilnych jest zatem kluczowe – do grona lendtechów, które oferują swoją aplikację dla urządzeń Huawei dołączył także Vivus.

 

– Klienci instalując aplikację Vivus.pl otrzymują za pośrednictwem szybkiego i przyjaznego w obsłudze interfejsu możliwość łatwego zarządzania ofertą. Tego właśnie oczekują od aplikacji mobilnych. Według deklaracji najbardziej cenią sobie natychmiastową decyzję, wysoką akceptowalność i szybkie przelewy na konto. Dzięki zamknięciu procesu pożyczkowego we własnej aplikacji te kryteria możemy utrzymać na najwyższym poziomie – mówi Piotr Mazan, dyrektor marketingu w Vivusie. – Aplikacja to także wygodny dostęp do profilu klienta, gdzie można sprawdzić informacje o produktach czy zawnioskować o dodatkową wypłatę. Klienci aplikacji mobilnej mogą także liczyć na dedykowane programy w tym atrakcyjne kody rabatowe – dodaje Mazan.

 

Huawei AppGallery ma już 530 mln użytkowników

 

W dobie pandemii mobilne aplikacje z sektora fintech zyskują na popularności. Klienci już przyzwyczaili się do usług finansowych online, a teraz coraz bardziej zwracają uwagę na komfort kontaktu z dostawcą i prostotę obsługi.

 

– Aplikacja dla smartfonów Huawei w AppGallery to kolejne po aplikacjach w AppStore i GooglePlay rozszerzenie dostępności naszych usług. Programy ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi z poziomu smartfona to jasna przyszłość rynku finansowego. Aplikacje takie jak nasza odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów dot. intuicyjności procesów czy dostępności informacji, ale również oznaczają większą efektywność kosztową poprzez automatyzację i rosnący udział procesów samoobsługowych – wyjaśnia Mazan.

 

AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na smartfonach marki Huawei. Z tej młodej i dynamicznie rozwijającej się platformy korzysta już ponad 530 milionów aktywnych użytkowników, a w języku polskim dostępnych jest 5 tysięcy aplikacji. Vivus Finance jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online oraz jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce.

 

/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 26.01.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.