Soonly ma nowego prezesa. Ewa Wernerowicz odchodzi z zarządu

  • Lendtech
  • 10.10.2023

Zmiany w zarządzie Soonly Finance – Ewa Wernerowicz, dotychczasowa prezes, zrezygnowała ze stanowiska i obecnie jest członkiem rady nadzorczej firmy. Nowym prezesem został dotychczasowy wiceprezes – Robert Szcześniewski.

Soonly ma nowego prezesa. Ewa Wernerowicz odchodzi z zarządu

Kolejną zmianą w strukturze Soonly jest dołączenie Eweliny Makowskiej, radczyni prawnej, zarządzającej departamentem prawnym, która awansowała na stanowisko wiceprezesa, oraz Piotra Mazana odpowiadającego za marketing, który został wiceprezesem,

Soonly Finance to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych w Polsce, będąca w czołówce pożyczkodawców pozabankowych pod względem przychodów. 

Obecny prezes Soonly Finance był gościem Debaty Prezesów podczas IV Kongresu Lendtech.

Podczas tegorocznego Kongresu Lendtech Ewelina Makowska otrzymała tytuł Osobowości Roku w ramach Lendtech Awards – specjalnych wyróżnień za wkład wnoszony w rozwój ekosystemu digital lending, wybitne osiągnięcia oraz istotny, pozytywny wpływ na rozwój sektora lendtech w Polsce.

Ewelina Makowska od dekady odpowiada za departament prawny Soonly. Nagroda to szczególne docenienie pionierskich wdrożeń procesów prawnych w spółce pożyczkowej oraz tytanicznej pracy na rzecz standardów rynkowych, ram legislacyjnych i zasad samoregulacji na forum branży. 

Soonly ma nowego prezesa. Ewa Wernerowicz odchodzi z zarządu

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.10.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.