Santander Consumer Bank dołączył do ComperiaRaty z kredytem gotówkowym online

  • Lendtech
  • 16.01.2024

Grupa Comperia rozszerza współpracę z Santander Consumer Bankiem. W jej ramach na platformę ComperiaRaty, która w ciągu kilkunastu minut pomaga użytkownikom dobrać odpowiednie oferty finansowania, trafił kredyt gotówkowy online od banku. Comperia jest pierwszym partnerem biznesowym, którego klientom – zainteresowanym uzyskaniem kredytu gotówkowego online – Santander Consumer Bank udostępnił wniosek do wypełnienia bez wychodzenia z domu. Dzięki temu mogą oni uzyskać środki na konto nawet w ciągu 15 minut.

ComperiaRaty to innowacyjne narzędzie do wyszukiwania najlepiej dopasowanych ofert kredytów i pożyczek. Do portfolio banków, które oferują uzyskanie finansowania za jego pomocą, dołączył Santander Consumer Bank z kredytem gotówkowym online. Wcześniej Grupa Comperia współpracowała już z Santander Consumer Bankiem w zakresie wprowadzania jego oferty finansowania na platformę Comfino, czyli nowoczesnego rozwiązania dla sklepów internetowych, które daje możliwość skorzystania z różnych metod płatności internetowych.

Jako numer jeden w zakresie finansowania zakupów w Polsce, nieustannie staramy się, aby nasze produkty były dostępne dla jak najszerszego grona klientów. Z Grupą Comperia współpracujemy od półtora roku. Najpierw w obszarze finansowania zakupów online, teraz również szerzej, w ramach platformy ComperiaRaty. Współpraca ta pozwoli nam trafić z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców – mówi Mateusz Stach, dyrektor ds. sprzedaży i relacji z klientami kluczowymi w Santander Consumer Banku.

Platforma ComperiaRaty, łącząca osoby szukające kredytu lub pożyczki z bankami i instytucjami finansowymi, została uruchomiona niemal cztery lata temu, w styczniu 2020 roku. Na jej bazie spółka stworzyła w 2021 roku wspomniane wyżej Comfino, bramkę płatności dla e-commerce.

To był ważny krok w historii naszej spółki, która zaczęła się wtedy przekształcać z biznesu porównywarkowego oraz opartego na telesprzedaży w nowoczesny fintech bazujący na technologiach. Ale cztery lata w technologiach to cała wieczność. Wyzwania współczesnego konsumenta się zmieniły, wszystko przyspieszyło. Dlatego potrzebowaliśmy zredefiniowania technologii. Wraz z Santander Consumer Bankiem proponujemy naszym klientom online najlepszą możliwą ofertę – tłumaczy Cezary Tokarski, dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu w Comperia.pl SA.

Jak deklarują twórcy ComperiaRaty, od początku przyświecała im idea stworzenia rozwiązania seamless. Zaletą tej platformy jest to, że klient ma wysokie prawdopodobieństwo szybkiego otrzymania kredytu, już w kilkanaście minut, a przy tym obniżenie scoringu klienta w BIK z powodu ewentualnego odrzucenia wniosku o pożyczkę jest ograniczone do minimum. Santander Consumer Bank proponuje na ComperiaRaty kredyt gotówkowy online na kwotę od 1 tys. do 60 tys. zł z możliwością spłaty od 10 do 84 miesięcy i RRSO na dzień 01.12.2023 na poziomie 12 proc. Z rozwiązania można skorzystać na odświeżonej graficznie platformie ComperiaRaty.pl oraz przez formularz u wydawców będących partnerami biznesowymi Comperia.pl SA.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.01.2024

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.