IV Kongres Lendtech już 20 września!

 • Lendtech
 • 22.08.2023

Już 20 września 2023 roku będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w branży nowoczesnych finansów – IV Kongres Lendtech! W jego trakcie poruszone zostaną takie tematy, jak: ustawa antylichwiarska, makroekonomia i wpływ sytuacji budżetowej na nasze portfele, wykorzystanie sztucznej inteligencji i metaverse w rozwoju lendtechów i technologii fintech, czy zmiany przepisów mające wpływ na działalność branży pożyczkowej.

IV edycja Kongresu Lendtech to najwyższej jakości wydarzenie, nie bez powodu uznawane za najważniejszą tego imprezę tego typu w Polsce dla sektora digital lending. Wyznaczone przez Radę Programową Fundacji Lendtech kierunki programowe odpowiadają potrzebom rynku i tworzą tematy dyskusji oczekiwanych przez branżę. 

Kup bilet na Kongres Lendtech

Kongres Lendtech odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni CIC w Warszawie – najwyższego budynku Unii Europejskiej. Na sali plenarnej przez cały dzień trwać będą debaty liderów i dyskusje ekspertów oraz prezentacje przygotowane przez specjalistów. 

Tematyka Kongresu nakreślona przez Radę programową krążyć będzie, między innymi, wokół następujących tematów:

 •           Ustawa antylichwiarska i jej wpływ na rynek digital lending.
 •           ESG, czyli jak branża pożyczkowa zmienia zapisy w zakresie działalności pożyczkowej i pożyczkodawców.
 •           AI i jej użycie w badaniu zdolności kredytowej oraz wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji w obszarze marketingu, SEO oraz innych działań wspierających rozwój firm z branży lendtech.
 •           Metaverse, czyli technologie fintech, które mogą być zaimplementowane do działalności branży digital lending.
 •           AML, czyli wytyczne i regulacje rynku lendtech i technologii fintech.
 •           Bazy informacji, tj. rozmowa na temat potrzeby powstania zintegrowanej, cyfrowej bazy wiedzy na temat kredytobiorców.
 •           Lendtech, czyli nowe kierunki rozwoju branży w obszarze kredytu konsumenckiego i e-commerce.
 •           Karty kredytowe – regulacje, limity, przyszłość produktu, podejście KNF.
 •           Zmiany w 2023 roku na rynku digital lending.
 •           Makroekonomia.
 •           Zwrócenie uwagi na klienta, czyli empatyczne podejście do kredytobiorców z naciskiem na ich edukowanie i profesjonalne doradztwo.
 •           Ustawa windykacyjna, czyli projekt ustawy o działalności windykacyjnej i zawodzie windykatora.
 •           Lombardy, w tym ich status i odniesienie do bieżącej sytuacji związanej z ustawą antylichwiarską.

Jak widać, IV Kongres Lendtech zapowiada się jako impreza wypełniona wiedzą i wymianą doświadczeń. To spotkanie, na którym nie powinno zabraknąć nikogo, kto zajmuje się rynkiem digital lending i technologiami fintech!

Więcej informacji o Kongresie wraz z formularzem rejestracyjnym można znaleźć na stronie https://www.lendtech.pl/wydarzenia/kongres-lendtech-2023/ 

Polska Mapa Lendtech – największe zestawienie rynku

Tworzysz branżę lendtech? Nie może Cię zabraknąć w kluczowym zestawieniu! Aby zgłosić się do Mapy Lendtech, należy wysłać wiadomość na adres fundacja@lendtech.pl. Mail powinien zawierać opis firmy do 500 znaków, logotyp firmy bez tła, link do strony internetowej. Prosimy o tytuł wiadomości: „Polska Mapa Lendtech 2023 – zgłoszenie”. Informujemy, że organizatorzy Kongresu Lendtech podejmą decyzję o tym, czy firma spełnia kryteria lendtech i zostanie włączona do Mapy.

Zgłoszenie oraz w dalszym kroku – udział w Mapie nie jest obarczony żadnymi opłatami.

Uwaga – zgłoszenia przyjmujemy do 5 września 2023!

Oficjalna premiera Polskiej Mapy Lendtech odbędzie się podczas Kongresu Lendtech – 20 września w Warszawie. Właśnie wtedy uczestnicy wydarzenia jako pierwsi poznają tegoroczne zestawienie!

Zobacz Polską Mapę Lendtech 2022

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.08.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

 1. Kliknij poniższy przycisk
 2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.