Oney Raty w Lynx Optique

  • Lendtech
  • 24.08.2021

Oney Raty jest coraz bardziej dostępne – wśród nowych partnerów digitalowej usługi kredytowej znalazł się Lynx Optique oraz lokalna sieć FunFit.

Lynx Optique oraz FunFit II to pierwsze punkty usługowe spoza sektora detalicznego, które zdecydowały się na wdrożenie Oney Raty. W przypadku pierwszej firmy rozwiązanie dostępne jest we wszystkich 21 salonach optycznych klienta. Usługa Oney Raty jest ponadto dostępna w sieciach Auchan, Decathlon oraz Leroy Merlin.

– Jesteśmy przekonani, że klienci nowych partnerów docenią prostotę i intuicyjność proponowanego rozwiązania. Wierzymy też, że w szybkim tempie nasi partnerzy przekonają się o korzyściach biznesowych wynikających z implementacji Oney Raty. Naszym rozwiązaniem nie obciążamy bowiem ich systemów oraz procesów. Tym samym personel partnera nie jest angażowany w proces udzielania pożyczki i może się skupić na swoich podstawowych zadaniach. Dodatkową zaletą usługi są niskie koszty wdrożenia, bo cały proces przebiega online – mówi Stephane Tanter, prezes Oney Polska.

Oney Polska wspiera partnerów w cyfryzacji biznesu

Usługi i sklepy stacjonarne, szczególnie te działające w mniejszej skali czy w mniejszej liczbie punktów nie miały do tej pory dostępu do tego typu rozwiązań kredytowych. Usługa zaprojektowana i oferowana przez Oney Polska wspiera partnerów w cyfryzacji ich biznesu i jest efektywnym narzędziem wspomagającym sprzedaż. Kredytobiorca nie musi przekazywać obsłudze sklepu żadnych dokumentów, ani swoich danych.

Na stronie oneyraty.pl podaje się potrzebą kwotę i liczbę rat oraz wypełnia krótki wniosek. Po zaakceptowaniu umowy klient otrzymuje specjalny kod, który kasjer autoryzuje na dedykowanej platformie Oney dostępnej przez www. Następnie rejestruje transakcję w swoim systemie kasowym i w ten sposób odbywa się płatność. Średnio proces uzyskania pożyczki zajmuje 7 minut.

Proces w całości odbywa się online

Klientowi wystarczy link do strony oneyraty.pl. Partner autoryzuje płatność za pomocą platformy Oney dostępnej przez www. Dzięki temu rozwiązanie jest proste do wdrożenia zarówno w dużych sieciach, jak i małych sklepach czy punktach usługowych niezależnie od branży.

Partnerem odpowiedzialnym za dostarczenie rozwiązania pożyczkowego jest Smartney. To młody fintech, również należący do Grupy Oney. Jego misją jest między innymi dostarczanie mądrych i nowoczesnych rozwiązań finansowych.

/Informacja prasowa/LP/Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.