Lendtech 2021: wyzwania regulacyjne i prawne polskiego sektora lendtech [VIDEO]

  • Lendtech
  • 06.10.2021

Sektor lendtech bardzo dynamicznie rozwija się w Polsce od kilku lat. Stoją przed nim wyzwania regulacyjne i legislacyjne, które będą miały niebagatelny wpływ na to czy Polski lendtech zostanie liderem w regionie. Łukasz Łyczko, radca prawny PWC Legal wskazuje na obszary, które będą miały wpływ na dalszy rozwój sektora digital lending w Polsce.


Uważam, że na tle projektów międzynarodowych, radzimy sobie w Polsce z rozwiązaniami technologicznymi bardzo dobrze. Polski biznes lendtechowy jest bardzo dobrze osadzony w realiach technologicznych – mówił podczas Kongresu Lendtech 2021 Łukasz Łyczko, Radca Prawny PWC Legal.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.