Revolut i Cross River zapewnią dostęp do kredytów

  • Lendtech
  • 20.04.2022

Revolut nawiązał partnerstwo z Cross River – dostawcą infrastruktury technologicznej. Dzięki tej współpracy klienci Revolut w Stanach Zjednoczonych zyskają dostęp do pożyczek konsumenckich.

Revolut i Cross River zapewnią dostęp do kredytów

Fintech Revolut rozszerza zakres swoich usług w USA wprowadzając rozwiązania kredytowe. Pomoże mu w tym firma Cross River wykorzystując swoją platformę, technologię oraz wiedzę regulacyjną. Na ten moment uruchomiona zostanie usługa pożyczek osobistych, a w nadchodzących miesiącach pojawią się dodatkowe oferty kredytowe.

Natychmiastowe finansowanie

Revolut chce przyciągnąć amerykańskich konsumentów nowoczesną technologią pozwalającą na udzielanie pożyczek osobistych bez opłat początkowych i kar za przedpłatę. Fintech oferuje niemal natychmiastowe finansowanie pożyczki tego samego dnia, która po zatwierdzeniu trafia na konto w portfelu użytkownika w ciągu kilku minut.

Aby mieć pewność, że nigdy nie przegapią spłat zobowiązania, klienci mogą również skonfigurować automatyczne spłaty pożyczki za pomocą funkcji AutoPay. Kolejną innowacją jest powiadomienie klientów za pomocą maila o wstępnym wyborze do pożyczki osobistej. Na chwilę obecną nowa usługa Revolut będzie dostępna jedynie dla klientów w USA.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.04.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.