Crossborder Day – darmowa konferencja dla e-sprzedawców

 • Lendtech
 • 06.06.2022

Siedmiu prelegentów, kilka godzin spotkań, specjaliści ze znanych firm, ogrom wiedzy na temat sprzedaży zagranicznej – tak będzie na Crossborder Day, konferencji organizowanej przez platformę sklepową IdoSell.

Crossborder Day – darmowa konferencja dla e-sprzedawców

Crossborder Day to darmowa konferencja online dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą zacząć sprzedawać za granicę. Spotkanie rozpocznie się 14 czerwca o godz. 10. Podczas imprezy eksperci z siedmiu firm, które wspierają cross-border, opowiedzą o tym jak wyjść z ofertą na nowe rynki.

Cross-border jest trendem, który w ciągu ostatnich lat bardzo silnie wpisał się w tkankę polskiego e-commerce. Dzięki sprzedaży transgranicznej, sklepy internetowe mogą rozwijać się niemal bez ograniczeń. Jednak jak zacząć? W jaki sposób robić to efektywnie? Które rynki są najbardziej chłonne? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas Crossborder Day – mówi Paweł Klepacki, szef Marketingu w IdoSell.

Podczas imprezy uczestnicy dowiedzą się m.in. jaka jest charakterystyka niemieckiego rynku e-commerce, o czym należy pamiętać rozpoczynając sprzedaż na rynkach CEE, jak lubią płacić Europejczycy czy też jak przyspieszyć sprzedaż w danym kraju.

Organizatorem konferencji Crossborder Day jest platforma sklepowa IdoSell. Podczas eventu wystąpią prelegenci z firm: Omnipack, Packeta, Stripe, Tradetracker, Global24, Expandeco, IdoSell.

Wstęp na konferencję online jest darmowy. Obowiązują zapisy przez specjalnie przygotowaną stronę.

Program:

 • godz. 10 Jak przyspieszyć start sprzedaży w nowym kraju? Aleksandra Kubicka – International Business Development Manager w IdoSell
 • godz. 10.45 Jak zarabiać na rynku niemieckim? Piotr Reszelski – Partnership Manager w Omnipack
 • godz. 11.30 Myśl GLOBALnie – sprzedawaj GLOBALnie do UK Wojciech Bijan – Business Development Manager w Global24
 • godz. 12.15 Jak obsługiwać klientów na zagranicznych rynkach? Paweł Bilczyński – Country Manager w Expandeco
 • godz. 14 Jak rozwinąć e-commerce na zagranicznych rynkach dzięki afiliacji? Nikodem Wichert – Country Manager w Tradetracker
 • godz. 14.45 Jak łatwo sprzedawać na rynki zagraniczne dzięki odpowiednim płatnościom? Marcin Misztal – Head of CEE w Stripe
 • godz. 15.30 Jak rozpocząć sprzedaż na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej? Adam Zając – Country Sales Manager w Packeta

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.06.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

 1. Kliknij poniższy przycisk
 2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.