Santander Bank Polska i Shoper nawiązują współpracę

  • Lendtech
  • 22.03.2024

Santander Bank Polska i Shoper, najchętniej wybierany dostawca usług e-commerce na abonament w Polsce, udostępnią użytkownikom platformy możliwość otwarcia konta firmowego całkowicie online.

Santander Bank Polska i Shoper nawiązują współpracę

– Wspieramy przedsiębiorców poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań finansowych, dopasowanych do ich bieżących potrzeb. Od kilku lat obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce. Dlatego też nieustannie wdrażamy usługi dostępne online, bo tego właśnie oczekują przedsiębiorcy od instytucji finansowych. Nasza oferta wykracza poza oczywiste usługi finansowe. Posiadacze konta firmowego przez bankowość elektroniczną mogą korzystać np. ze zdalnej księgowości, generować umowy elektroniczne czy nawet wykupić e-pakiety medyczne. Teraz nasze konto firmowe będzie można otworzyć za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych platformy e-commerce – mówi Filip Jaskuła, Tribe Leader segmentu SME w Santander Bank Polska.

Konto firmowe Godne Polecenia z dostępem do bankowości elektronicznej i pakietem e-usług to rachunek dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Bank oferuje preferencyjne opłaty, jeśli konto zostanie otwarte online. Bank nie pobierze opłat m.in. za prowadzenie, przelewy do ZUS i US, przelewy Elixir. Wraz z kontem można otrzymać finansowe bonusy do 2400 zł (za korzystanie z produktów banku, w „Promocji Godnej Polecenia” do 31.03.2024 r.).

– W Shoper nasi klienci otrzymują  wszystkie niezbędne narzędzia wspierające rozwój e-biznesu. Zapewniamy to m.in. dzięki współpracy z zaufanymi i silnymi partnerami, takimi jak Santander Bank Polska. Coraz szerszy dostęp do  usług finansowych umożliwia przedsiębiorcom efektywne i bezpieczne zarządzanie środkami firmowymi. To jeden z filarów sukcesu, który dla sprzedawców korzystających z naszej platformy właśnie staje się łatwiejszy – wyjaśnia Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.03.2024

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.