IdoSell wprowadza rozwiązanie PayPal Checkout

  • Lendtech
  • 05.04.2022

Szybkie zakupy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy też Francji? IdoSell rozszerzyło współpracę z PayPal. Dzięki temu ponad 6,5 tysiąca sklepów internetowych będzie mogło włączyć do swojej oferty rozwiązanie PayPal Checkout, które pomaga konsumentom na szybkie zakupy za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności zakładania konta u sprzedawcy.

IdoSell wprowadza rozwiązanie PayPal Checkout i ułatwia sklepom wyjście na europejskie rynki

IdoSell, najbardziej efektywna sprzedażowo polska platforma sklepowa, ogłasza kolejną integrację, która wspiera sklepy internetowe m.in. w sprzedaży w Europie i na świecie. Tym razem jest to jeden z produktów platformy płatności cyfrowych PayPal – PayPal Checkout. To funkcjonalność, która umożliwia jeszcze szybsze składanie zamówień w sklepach internetowych – bez konieczności zakładania konta u sprzedawcy, logowania się do niego, czy wprowadzania danych do płatności.

Integracja bez dodatkowych kosztów

– Coraz więcej konsumentów chce kupować „tu i teraz”, bez konieczności szukania karty. Na szybkie zakupy pozwalają chociażby rozwiązania płatnicze takie jak PayPal, dostępne m.in. za pośrednictwem smartfonów. Dzięki włączeniu PayPal Checkout, polscy sprzedawcy dadzą swoim potencjalnym klientom możliwość szybkich i łatwych zakupów – mówi Artur Dobrowolski z IdoSell, odpowiada za współpracę z PayPal.

PayPal Checkout to rozszerzenie współpracy IdoSell z PayPal. Integracja nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla właścicieli sklepów internetowych. Narzędzie jest kolejnym elementem, który ma ułatwić sprzedawcom IdoSell dotarcie do zagranicznych klientów m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Hiszpanii czy USA. PayPal Checkout umożliwia sklepom internetowym obsługę ponad 20 walut i dotarcie do ponad 425 milionów użytkowników systemu PayPal na ponad 200 rynkach.

IdoSell to efektywny SaaS

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. IdoSell od ponad 21 lat współtworzy sklepy internetowe, których sprzedaż rośnie dwukrotnie szybciej niż średnia rynkowa. Oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia i funkcjonalności, które pozwalają na dużą sprzedaż i ciągły rozwój biznesu. IdoSell współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W sierpniu ubiegłego roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI kupiła pakiet większościowy tej firmy).

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.04.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.