Finelf przejmuje serwis kontomierz.pl od Kontomatika

  • Lendtech
  • 28.10.2021

Finelf – właściciel porównywarki internetowej Czerwona Skarbona – przejmuje serwis kontomierz.pl – jedno z pierwszych rozwiązań internetowych do zarządzania finansami osobistymi. Dotychczasowym właścicielem kontomierz.pl był znany polski fintech specjalizujący się w otwartej bankowości – Kontomatik.

Kontomierz.pl to założony w 2009 r. serwis do zarządzania finansami osobistymi, którego właścicielem do tej pory była firma Kontomatik zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi o otwartą bankowość.

Nowa aplikacja i odświeżony wygląd

Kontomierz.pl ma zyskać nowy, odświeżony wygląd. Stanisław Duda – prezes zarządu Finelf, zapowiada również stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W planach jest także rozwój nowych funkcji i ekspansja za granicą.

Spółka Finelf jest właścicielem portalu Czerwona Skarbonka porównującego produkty finansowe. Porównywarka dynamicznie się rozwija i zyskuje na popularności, a Finelf planuje podobne projekty fintech na innych rynkach.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 28.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.