IdoSell połączy siły z Pigu.lt – największym graczem e-commerce w krajach nadbałtyckich

  • Lendtech
  • 24.10.2022

Współpraca polskiego giganta e-commerce IdoSell z Pigu.lt ma pomóc polskim sprzedawcom w szybkim i łatwym wyjściu z ofertą na rynki Litwy, Łotwy czy Estonii.

IdoSell połączy siły z Pigu.lt – największym graczem e-commerce w krajach nadbałtyckich

Najbardziej efektywna sprzedażowo polska platforma sklepowa IdoSell robi kolejny krok w stronę cross-border. Tym razem zapowiada integrację z Pigu.lt – czołową firmą e-commerce z krajów nadbałtyckich. Pigu.lt stale współpracuje z około 4 tys. partnerów handlowych z Litwy i zagranicy.

Polski i zachodnioeuropejski rynek e-commerce jest coraz bardziej ciasny. Z kolei Europa Środkowo-Wschodnia to cały czas chłonny teren, który daje sklepom internetowym możliwość szybkiego wzrostu. Bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z Pigu.lt nasi klienci będą mogli w łatwy sposób wyjść ze swoją ofertą do krajów nadbałtyckich. Litwa, Łotwa i Estonia to teraz jeden z najbardziej obiecujących rynków w e-commerce – mówi Sara Dzierżawska, brand manager z IdoSell.

Pigu.lt jest liderem e-commerce na Litwie. Firma została założona w 2007 roku. Wraz ze swoimi siostrzanymi spółkami 220.lv na Łotwie, Kaup24.ee i Hansapost.ee w Estonii, HobbyHall.fi w Finlandii stanowi największą grupę e-commerce w Europie Wschodniej o nazwie Pigu Hobby Hall Group (PHH Group). Od 2019 roku Pigu.lt, 220.lv i Kaup24.ee działają jako marketplace. Asortyment platformy sprzedażowej obejmuje segmenty: elektronika, sprzęt AGD, meble i wystrój domu, branża modowa, kosmetyki, artykuły dziecięce, sprzęt sportowy wewnętrzny i zewnętrzny.

Jesteśmy pierwszym i największym marketplace w krajach bałtyckich. Zaczęliśmy trzy lata temu, rozwinęliśmy się niesamowicie szybko i teraz mamy ponad 4 tys. sprzedawców. Naszym celem jest osiągnięcie ponad 100 mln euro sprzedaży w przyszłym roku. Zmienialiśmy się i ewoluowaliśmy zgodnie z potrzebami naszych sprzedawców oraz rynku. Kiedy zauważyliśmy, że wygoda, szybkość zarządzania kontem i przetwarzania zamówień jest jedną z kluczowych potrzeb tych sprzedawców, którzy mają duży zakres produktów i sprzedają na kilku różnych rynkach, zaczęliśmy szukać możliwości integracji. Jesteśmy więc bardzo zadowoleni z partnerstwa z IdoSell. Jesteśmy pewni, że ta integracja pozwoli polskim sprzedawcom łatwo i szybko zarządzać swoim kontem na rynku Pigu.lt oraz pomoże im dotrzeć do klientów z krajów bałtyckich i zwiększyć sprzedaż – mówi Raimondas Zilenas, szef Marketplace Pigu Hobby Hall Group.

Nasz marketplace może spełnić wszystkie potrzeby polskich sprzedawców. Mamy logistykę, zwroty, usługi odbioru gotówki, rozwiązania reklamowe, lokalne centra obsługi klienta i sieć odbioru, również możemy zapewnić tłumaczenia na języki bałtyckie, a dla polskiego rynku mamy dedykowany polskojęzyczny personel.

Z integracji IdoSell z Pigu.lt polscy sprzedawcy będą mogli korzystać już niebawem.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.