Skrócona ścieżka zakupów online w systemie płatności Cinkciarz Pay

  • Lendtech
  • 16.08.2023

Polski fintech Cinkciarz.pl po raz kolejny ułatwia klientom zakupy w Internecie. W sklepach e-commerce korzystających z bramki płatniczej Cinkciarz Pay można już opłacać zamówienia w jednym prostym kroku.

Skrócona ścieżka zakupów online w systemie płatności Cinkciarz Pay

Cinkciarz.pl, globalny fintech z Polski, wprowadza znaczące ułatwienie dla klientów sklepów internetowych, korzystających z bramki Cinkciarz Pay. Internauci mają znacznie skróconą ścieżkę płacenia za zakupy online. Zamiast kilku kroków, teraz na jednym ekranie wyświetla im się wybór metody płatności, a także dane kupującego i przelicznik walut. Dodatkowo dane, czyli imię i nazwisko oraz adres e-mail, są uzupełniane automatycznie.

Użytkownicy sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotych klienci mogą płacić w 26 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, dbających o efektywność kosztową czy prowadzących ekspansję zagraniczną, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą na korzystnych warunkach. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach.

Metody płatności dostępne obecnie w Cinkciarz Pay to m.in.: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Więcej o systemie płatności Cinkciarz Pay: https://cinkciarz.pl/platnosci.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.08.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.