IdoSell integruje się z Meest. „Wspieramy dostawy do Ukrainy”

  • Lendtech
  • 04.05.2022

Polska platforma sklepowa IdoSell zaczyna współpracę z Meest. Dzięki niej tysiące sklepów internetowych będzie mogło dostarczać paczki do 12 krajów świata, w tym m.in. do dotkniętej inwazją rosyjską Ukrainy.

IdoSell integruje się z Meest. „Wspieramy dostawy do Ukrainy”

Meest zajmuje się logistyką i wspiera e-commerce w handlu transgranicznym. Pozwala sklepom internetowym m.in. na wysyłkę paczek do 12 krajów, obsługę celną eksportu i importu, zwroty transgraniczne. Jednym z głównych rynków, które obsługuje Meest jest Ukraina. W czasie inwazji Rosji na ten kraj, Meest wysyła mieszkańcom niezbędne zakupy oraz pomoc humanitarną.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma polskimi sklepami internetowymi, które sprzedają do Ukrainy. Większość z nich już przywróciła dostawy do klientów. Niezależenie od sytuacji na froncie wojennym, wciąż jest zapotrzebowanie na artykuły ze sklepów z kosmetykami, odzieżą czy obuwiem. Oprócz zakupionych towarów dostarczamy też pomoc humanitarną. Na naszej stronie można kupić i nadać paczkę żywnościową, którą dostarczymy do wskazanej organizacji charytatywnej – mówi Nazar Prostiv, sales and business development manager CEE w Meest.

Nasi merchanci nie muszą na własną rękę szukać i sprawdzać najlepszych dostawców usług logistycznych na zagranicznych rynkach. Dobieramy odpowiednich partnerów i rozbudowujemy naszą platformę tak, by sklepy mogły łatwo wymieniać z nimi dane przesyłek. Mamy rozwiązania dla rynków całej Europy, teraz również i dla Ukrainy – dodaje Aleksandra Kubicka z IdoSell.

Kierunek – handel międzynarodowy

Handel międzynarodowy to kierunek, w którym podąża IdoSell. Dzięki integracjom partnerskim i wdrożeniu odpowiedniej infrastruktury, pomaga polskim sklepom internetowym sprzedawać na zagranicznych rynkach. Współpraca z Meest jest kolejnym krokiem IdoSell w stronę cross-border.

Nieustannie staramy się wspierać naszych merchantów w wyjściu na kolejne rynki. Każda integracja partnerska, taka jak ta z Meest, zbliża ich do klientów z Europy i świata – dodaje Alksandra Kubicka.

Właściciele sklepów internetowych, którzy korzystają z oferty IdoSell i włączą do swojej oferty Meest, będą mogli dotrzeć do potencjalnych klientów z 12 krajów (m.in. Ukrainy, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Czech, Mołdawii, Litwy, Łotwy, Estonii).

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.