Digital Now! Holding przedłuża nabór do programu akceleracji dla start-upów

  • Lendtech
  • 29.07.2021

Digital Now! Holding – organizator programu akceleracji skierowanego do polskich start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży e-commerce – zdecydował o przedłużeniu naboru o kolejny miesiąc, do 31 sierpnia.

Wybrane zespoły, które zostaną wyłonione w procesie rekrutacyjnym, zyskają szansę na zdobycie pierwszego, przełomowego zlecenia w branży. Przez okres 3 miesięcy będą współpracować z uczestniczącymi w programie partnerami technologicznymi, a także korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding. Rozwiązania o największym potencjale zyskają możliwość podjęcia dalszej współpracy z zaproszonymi do programu akceleracji inwestorami.

Nasz program spotyka się z dużym zainteresowaniem – nie tylko ze strony start-upów, ale także kolejnych partnerów, którzy chcą wspierać nasze działania technologicznie oraz inwestycyjnie. Widząc już na tym etapie duży potencjał programu, zdecydowaliśmy o przedłużeniu naboru o dodatkowy miesiąc. To szansa, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby podmiotów i w pełni skorzystać z możliwości, jakie stwarzają nawiązywane przez Digital Now! Holding współprace. Wychodzimy także naprzeciw potrzebom uczestników, którzy ze względu na okres wakacyjny zderzają się z problemami logistycznymi związanymi ze zgromadzeniem dokumentacji potrzebnej w procesie rekrutacyjnym. Naszym priorytetem jest znalezienie najbardziej innowacyjnych i perspektywicznych rozwiązań, a dłuższy czas naboru umożliwi wielu świetnym zespołom dołączenie do programu – powiedział Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

Digital Now! Holding oferuje zakwalifikowanym projektom współpracę z ponad setką partnerów oraz ponad tysiącem klientów biorących udział w programie. Zespoły, które pozytywnie przejdą okres 3-miesięcznej współpracy zostaną zaproszone do udziału w „Demo day”, gdzie będą mogły zaprezentować swoje rozwiązanie. Organizator oferuje swoje wsparcie także na etapie negocjacji z potencjalnymi inwestorami oraz dalszego rozwoju projektu.

Rekrutacja do udziału w programie potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

W gronie partnerów programu znajdują się ffVC, Scaleway, YouNick Mint, SpeedUp Group oraz SMSApi.

Formularz rekrutacyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej: https://digitalnow-holding.com/program-akceleracji/

Zapraszamy do udziału.

/Komunikat Prasowy

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 29.07.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.