Wystartowała polska wersja Amazona

  • Lendtech
  • 02.03.2021

Zadebiutowała polska wersja Amazona – największego sklepu internetowego na świecie. Oferta na chwilę obecną jest ograniczona, ale z czasem będzie powiększana.

 
 
 

Start polskiej wersji serwisu zapowiadany był już od dłuższego czasu, ale data debiutu nie była znana. W nocy z poniedziałku na wtorek, bez większego rozgłosu, Amazon uruchomił polską wersję serwisu. Rodzima wersja ma polskie logo i detale graficzne, a przy wszystkich produktach znajdują się polskie ceny.

 

Amazon na razie bez płatności odroczonej

 

Na platformie można na razie płacić za pomocą karty, BLIKIEM oraz poprzez Przelewy24.pl. Wielkim nieobecnym są odroczone płatności – czyli coraz popularniejsze nad Wisłą usługi typu kup teraz, zapłać później. Jest to zapewne stan przejściowy, bo obecność BNPL w Amazonie to jest wyłącznie kwestia czasu.

 

/AP/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 02.03.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.