Klarna nawiązuje współpracę z URBN w USA

  • Lendtech
  • 17.05.2022

Szwedzka Klarna ogłosiła rozszerzenie partnerstwa w USA z globalnym brandem URBN – właścicielem takich marek jak Urban Outfitters czy Free People.

Klarna naiwiązuje współpracę z URBN w USA

Współpraca Klarny z URBN skupiała się dotychczas na rynku europejskim. Teraz przyszedł czas na Stany Zjednoczone. Amerykańscy klienci lifestylowych marek wchodzących w portfolio URBN będą mogli płacić za zakupy przy pomocy flagowego rozwiązania Klarny czyli „Pay in 4”.

Przejrzyste płatności online

Dzięki partnerstwu z Klarną URBN może wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy domagają się bardziej przejrzystych i alternatywnych sposobów płatności online. Nieoprocentowane opcje płatności Klarna pomagają konsumentom oszczędzać czas i pieniądze oraz kontrolować swoje finanse.

URBN to globalny brand skupiający w swoim portfolio takie marki lifestylowe jak Urban Outfitters, Free People czy Anthropologie. Za pomocą Klarny konsumenci mogą już płacić na 11 europejskich rynkach: w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Finlandii, Włoszech, Francji, Portugalii i Irlandii.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.