Odroczone płatności od Zip w Microsoft Edge

  • Lendtech
  • 07.12.2021

Technologiczny gigant ogłosił w lipcu partnerstwo z popularnym australijskim dostawcą odroczonych płatności. Teraz kolej na następny krok we wzajemnej współpracy obu firm.

Nowa funkcjonalność to pojawiające się w przeglądarce Edge wyskakujące okienko z logiem Zip za każdym razem gdy użytkownik wejdzie na stronę kasy online dla produktu o wartości od 35 do 1000 USD. Spłatę można rozłożyć na cztery raty do czterech tygodni – chwali się na swoim blogu Microsoft.

Połączenie kont Zip i Microsoft jeszcze szybsze

Dzięki temu konsumenci mogą szybciej i prościej połączyć swoje konto Microsoft z kontem Zip, omijając proces logowania. Odroczona płatność od Zip jest w tej chwili dostępna dla użytkowników przeglądarki Edge w wersji Canary oraz Dev, a w najbliższym czasie zostanie uruchomiona w Microsoft Edge w wersji 96.

Na całym świecie Zip ma 6,4 miliona klientów, którzy mogą płacić za jego pomocą u ponad 45 tys. sprzedawców. Fintech ten jest notowany na giełdzie w Sydney – obecnie jego kapitalizacja wynosi prawie 3,5 mld USD.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.12.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.