Płatności odroczone od Twisto dostępne w sklepach New Balance

  • Lendtech
  • 09.04.2021

New Balance – jedna z najpopularniejszych marek obuwia sportowego w Polsce udostępniła swoim klientom płatności odroczone od Twisto za pośrednictwem bramki płatniczej PayU. Dzięki integracji z PayU od początku roku płatności odroczone od Twisto zostały wdrożone w kolejnych kilkudziesięciu sklepach internetowych.

 
 

New Balance jest jedną z największych na świecie firm oferujących odzież, obuwie i akcesoria sportowe. Od dziś kupujący w polskich sklepach internetowych New Balance: nbsklep.pl oraz nboutlet.pl zapłacą z Twisto w ramach platformy PayU Płacę Później. Dzięki temu będą mogli odroczyć płatność za zakupy jednym przyciskiem, bez żadnych kosztów.

 

Twisto zapewnia doskonały UX

Współpraca z Twisto to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy coraz częściej kupują online, a jednocześnie są coraz bardziej zainteresowani nowoczesnymi i wygodnymi metodami finansowania. Płatności odroczone przenoszą doświadczenie ze sklepu tradycyjnego do internetu, umożliwiają przymierzenie produktu, przed uiszczeniem zapłaty. Rozwiązanie oferowane przez Twisto zapewnia też doskonały UX – jest intuicyjne i nie wymaga żadnych formalności, bardzo dobrze dopełniając ścieżkę zakupową – mówi Arkadiusz Kotula E-commerce Manager, New Balance Polska.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że New Balance zdecydował się zaoferować płatności Twisto swoim klientom. Pandemia COVID jeszcze przyspieszyła rozwój e-commerce w Polsce, przenosząc znaczną część handlu do online. Dzięki płatnościom odroczonym granica pomiędzy handlem tradycyjnym a internetowym zaciera się, dotyczy to szczególnie zakupów w segmencie fashion. Kupujący może zobaczyć i przymierzyć produkt, zanim pieniądze opuszczą jego konto. Dla części klientów brak takiej możliwości bywa powodem porzucania koszyka – mówi Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce. – Inny aspekt to możliwości finansowe kupującego w danym momencie. Wiele osób rezygnuje z finalizacji zamówienia ze względu na ograniczenia finansowe. Część konsumentów jest bardziej skłonna do dokonania zakupu, gdy w punkcie sprzedaży oferowany jest prosty plan sfinansowania zakupu – dodaje.

 

Szybki rozwój

 

W I kwartale 2021 r. Twisto zostało wdrożone w kilkudziesięciu nowych sklepach internetowych, m.in. z branży fashion, ale też spożywczej i RTV/AGD. Już wkrótce ta popularna forma płatności zostanie aktywowana w kolejnych sklepach w Polsce. Intensywna ekspansja Twisto na polskim rynku e-commerce to efekt współpracy fintechu z PayU, liderem płatności online w Polsce.

 

Wdrożenie Twisto do portfela metod płatności oferowanych przez PayU sprawiło, że uruchomienie odroczonych płatności z punktu widzenia sklepu posiadającego bramkę płatniczą PayU jest wyjątkowo proste. Już wkrótce będziemy mogli ogłosić kolejne wdrożenia w znanych sklepach internetowych – mówi Tomasz Żołnierz, Head of Credit Business Development, PayU.

Jak zapłacić

 

Odroczenie płatności z Twisto jest bardzo proste. Wystarczy, że kupujący wybierze PayU, a następnie Twisto Płacę Później jako metodę płatności za zakupy. W ciągu ułamków sekundy Twisto sprawdzi wiarygodność kredytową kupującego i potwierdzi możliwość dokonania zapłaty. Po potwierdzeniu płatności, klient ma jeszcze 21 dni na uregulowanie należności wobec Twisto bez żadnych kosztów. Inną opcją jest rejestracja w Twisto. Zarejestrowany klient otrzymuje bezpłatną, wirtualną kartę płatniczą Twisto, którą może robić zakupy w dowolnym sklepie. Na opłacenie zamówienia bez żadnych dodatkowych kosztów ma do 45 dni (do 15 dnia następnego miesiąca). Dodatkowo, wygodna aplikacja zintegrowana z kontem umożliwia rozłożenie zakupu na bezpłatne raty lub przesunięcie płatności na kolejny miesiąc, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

/Komunikat Prasowy

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.04.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.