Liderzy BNPL podczas Konferencji E-commerce Fintech Connect

  • Lendtech
  • 04.03.2022

Kup teraz, zapłać później to usługa, która zyskała wielką popularność wśród konsumentów na całym świecie – również w Polsce. Podczas E-commerce Fintech Connect swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się liderzy polskiego rynku BNPL – Klarna, PayPo oraz Twisto.

Ostatnie dwa lata to boom na odroczone płatności. Szybkie i wygodne zakupy oraz brak odsetek przyciągnęły rzesze polskich konsumentów do oferty fintechów takich jak Klarna, PayPo czy Twisto. 

Jak będzie wyglądać przyszłość całego sektora e-commerce oraz ściśle z nim powiązanego rynku BNPL? Na to pytanie odpowiedzą uczestnicy debaty poświęconej rozwojowi handlu elektronicznego w Polsce. Głos zabiorą m.in. przedstawiciel Klarny na Polskę – Łukasz Dwulit oraz Adam Miziołek, Country Manager w Twisto.

Osoby zainteresowane sektorem BNPL powinny zwrócić uwagę na blok tematyczny o odroczonych płatnościach i rozwiązaniach fintech w consumer finance. Poruszone zostaną m.in. tematy takie jak Open Banking, shopping experience oraz ocena wiarygodności konsumenta w internecie. W bloku eksperckim weźmie udział m.in. przedstawiciel PayPo, Rober Cegliński – Dyrektor Ryzyka i Compliance.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji E-Commerce Fintech Connect. To niepowtarzalna okazja, by wysłuchać ekspertów rynku e-commerce oraz fintech.

Po merytorycznej części konferencji odbędzie się EFC After – wieczorne spotkanie biznesowo-networkingowe, idealne do kontynuowania rozmów rozpoczętych podczas E-commerce Fintech Connect oraz nawiązania relacji biznesowych.

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.03.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.