Płatności Mokka w sklepach TECNO-Store.pl i SimplyBuy.pl

  • Lendtech
  • 12.12.2023

Mokka nawiązał współpracę z nowymi partnerami. Usługi fintechu udostępniły TECNO-Store.pl oraz SimplyBuy.pl – sklepy internetowe oferujące elektronikę użytkową. Współpraca pozwoli klientom sklepów na korzystanie z rozwiązań BNPL oraz elastycznych rat Mokka.

Klienci KROSS zapłacą za zakupy z Mokka

W obydwu sklepach klienci mogą płacić za zakupy korzystając z 30-dniowego odroczenia płatności bez dodatkowych opłat lub wygodnych systemów ratalnych (od 3 do 24 miesięcy). Ponadto w grudniu mogą skorzystać z promocji na zakupy ratalne 10×0%.

– Wprowadzenie Mokka w sklepach ROLV Group jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy oczekują zróżnicowanych i łatwo dostępnych form płatności. Płatności Mokka udostępniliśmy już Mi-Home.pl. Teraz rozszerzamy współpracę na kolejne sklepy – TECNO-Store.pl oraz sklep partnerski SimplyBuy.pl, dzięki czemu chcemy zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe  – komentuje Tymoteusz Wiśniowski, COO w ROLV Group.

SimplyBuy.pl oferuje szeroką gamę smartfonów, w tym produkty renomowanych marek takich jak Infinix, Xiaomi i TECNO oraz produkty Inteligentnego Domu Tesla Smart. Dzięki konkurencyjnym cenom i różnorodności asortymentu, sklep przyciąga szerokie grono klientów poszukujących najnowszej technologii w przystępnych cenach. SimplyBuy.pl wyróżnia unikalne podejście do sprzedaży elektroniki użytkowej.  Skupiając się na ekologicznej odpowiedzialności, firma zobowiązuje się do posadzenia jednego drzewa za każde zamówienie przekraczające 99 złotych. Ten innowacyjny krok podkreśla zaangażowanie SimplyBuy.pl w ochronę środowiska i promuje zrównoważony rozwój w sprzedaży elektroniki.

TECNO-Store.pl to sklep internetowy z elektroniką oferujący smartfony i akcesoria marki TECNO – innowacyjnej firmy technologicznej działającej w ponad 70 krajach świata, na 5 kontynentach. TECNO rewolucjonizuje cyfrowe doświadczenia, nieustannie dążąc do idealnej integracji współczesnego, estetycznego designu z najnowszymi technologiami, oferując szeroką gamę smartfonów.

– Dzięki współpracy z Mokka można nie tylko udostępniać zróżnicowane formy płatności, ale też analizować zachowania zakupowe i tworzyć spersonalizowane rekomendacje produktów, co pozwala firmom e-commerce lepiej zrozumieć klientów i reagować na rynkowe trendy. Nasi partnerzy coraz częściej korzystają z tych usług, co przekłada się dla nich na skróconą ścieżkę konwersji i większe zaangażowanie klientów – mówi Daniel Malinowski, zarządzający Mokka w Polsce.

Bezgotówkowe zakupy Mokka z odroczoną płatnością dostępne są ramach szybkiego i wygodnego procesu decyzyjnego poprzez stronę https://mokka.pl/. Klienci, którzy korzystają z oferty Mokka mogą obsługiwać swoje zobowiązania z wykorzystaniem dostępnej dla klientów aplikacji mobilnej Mokka.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 12.12.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.