Zip łączy siły z Adyen

  • Lendtech
  • 30.09.2021

Australijski dostawca BNPL Zip nawiązał współpracę z popularnym procesorem płatności Adyen. Partnerstwo obu fintechów ma na celu poszerzenie zasięgów sektora e-commerce.

 

Sprzedawcy korzystający z Adyen będą mogli z pomocą Zip zaimplementować opcję odroczonych płatności przy kasie. Ayden z kolei będzie przetwarzać wszystkie płatności Zip na jednej platformie i systemie, pomagając zwiększyć wzrost przychodów z punktów sprzedaży (POS).

Światowa ekspansja rozwiązań BNPL postępuje

– Współpraca obu firm gwarantuje przejrzyste rozwiązania finansowe oraz umożliwia sprzedawcom zaspokojenie potrzeb konsumentów szukających większego wyboru i przejrzystości przy kasie – czytamy w informacji prasowej. Zip i Adyen podkreślają, że ich partnerstwo umocni pozycję obu firm oferujących uczciwe, łatwo dostępne i innowacyjne rozwiązania płatnicze.

Światowa ekspansja rozwiązań BNPL to fakt. Według analityków Zip odroczone płatności przyczyniają się do 20% wzrostu konwersji, 60% wzrostu średniej wartości zamówienia oraz 80% wzrostu wskaźnika powracających klientów. Z oferty BNPL Zip będą mogli skorzystać merchanci internetowi Adyen w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 30.09.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.