Twisto uruchamia usługę Twisto Cash

  • Lendtech
  • 21.07.2021

Za pomocą Twisto Cash użytkownicy będą mogli przelać środki z limitu przyznanego przez fintech na własne konto bankowe. Nowa funkcja na razie dostępna jest tylko dla wybranych użytkowników aplikacji.

Nowe rozwiązanie Twisto nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a przelaną kwotę można spłacić na koniec miesiąca lub rozłożyć na raty. Twisto zachęca także swoich klientów do podzielenia się opinią na temat nowej usługi.

Twisto podąża za oczekiwaniami konsumentów

Twisto to czeski fintech oferujący płatności odroczone w sklepach internetowych i stacjonarnych. Firma została na początku czerwca przejęta przez ZIP – australijskiego giganta BNPL. Twisto nie spoczywa na laurach i stara się nadążać za rosnącymi oczekiwaniami konsumentów. Ostatnio fintech wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni.

Sektor BNPL w Polsce to jedna z najszybciej rosnących branż technologiczno-finansowych. Odroczone płatności to szybka i wygodna usługa, coraz bardziej doceniana przez konsumentów w Polsce i na świecie. Konkurentami Twisto w Polsce są fintechy takie jak PayPo czy Allegro Pay.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 21.07.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.