Verifone i Affirm łączą siły

  • Lendtech
  • 20.01.2022

Amerykański fintech BNPL Affirm nawiązał współpracę z Verifone – globalnym dostawcą rozwiązań płatniczych. Partnerstwo obu firm ma zapewnienie elastycznej oferty płatności omnichannel.

Dzięki współpracy oferta Affirm będzie dostępna w rozwiązaniach płatniczych Verifone w zakresie e-commerce i płatności kartą. Merchanci będą mogli oferować pełną gamę opcji płatności Affirm, w tym płatności dwutygodniowe i miesięczne.

Affirm uzupełnia ofertę Verifone

BNPL od Affirm uzupełnia szeroką gamę usług świadczonych przez Verifone. Do tej pory przedsiębiorcy mogli korzystać z takich rozwiązań jak peer-to-peer, kryptowaluty czy międzynarodowe aplikacje płatnicze.

By wdrożyć usługę Affirm merchanci muszą jedynie skorzystać z platformy Verifone Cloud Services. Platforma zapewnia szybkie rozliczenia i wnikliwe, bezpieczne raportowanie.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.01.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.