Butter nawiązuje współpracę z przeglądarką Opera

  • Lendtech
  • 17.12.2021

Brytyjski fintech BNPL Butter udostępni rozszerzenie w przeglądarce Opera. Dzięki temu miliony brytyjskich konsumentów otrzymają możliwość rozłożenia płatności za dowolne zakupy w internecie.

Rozszerzenie Butter będzie proste i szybkie w obsłudze. Użytkownik przeglądarki aktywuje i dezaktywuje funkcjonalność w dowolnie wybranym momencie. Dzięki partnerstwu klienci Opery zyskają dostęp do wygodnego sposobu zapłaty jakim jest odroczona płatność od Butter.

Bezproblemowe zakupy z Butter i Operą

Opera stawia na innowacje, a współpraca z Butter wzmocni atrakcyjność przeglądarki i pomoże przyciągnąć miliony konsumentów poprzez zaoferowanie bezproblemowych i szybkich transakcji

Butter to londyńska platforma fintech, która w 2017 roku zaczynała jako pierwsze brytyjskie biuro podróży pozwalające klientom rozłożyć koszty lotów na raty. Firma również jako pierwszy pożyczkodawca BNPL w Wielkiej Brytanii otrzymała zezwolenia FCA.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.12.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.