ZEN.COM oraz Aion Bank i Vodeno ogłaszają współpracę

  • Lendtech
  • 28.06.2023

ZEN.COM, wiodący polski fintech, ogłasza strategiczną współpracę z Aion Bankiem i Vodeno. Te czołowe europejskie podmioty specjalizujące się w rozwiązaniach typu Bank-as-a-Service (BaaS) umożliwią Klientom ZEN.COM korzystanie z lokalnych numerów konta PL IBAN, przelewów i zwrotów za pomocą systemu ELIXIR, dokonywania płatności międzynarodowych, korzystania z usług dla firm, a także bezpiecznej wymiany walut.

ZEN.COM oraz Visa ogłaszają współpracę w zakresie płatności transgranicznych i technologii Visa Direct Push Payments

Ta współpraca ma na celu przede wszystkim umożliwienie Klientom ZEN.COM jeszcze  łatwiejszy dostęp do transakcji finansowych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dostęp do lokalnych numerów PL IBAN znacznie upraszcza proces dokonywania przelewów i płatności, co jest szczególnie istotne dla polskich Klientów, którzy np. prowadzą działalność gospodarczą lub realizują międzynarodowe transakcje.

Po zakończonej sukcesem integracji technicznej pomiędzy ZEN.COM, Aion Bankiem i Vodeno, ZEN.COM już niebawem zaoferuje swoim Klientom nowe rozwiązania. Te obejmują między innymi zwroty za pośrednictwem systemu Elixir, dostarczanego przez Aion Bank i Vodeno. Dzięki tej integracji, Klienci ZEN.COM mogą skorzystać z nowych możliwości i korzyści, jakie przynosi współpraca z tymi czołowymi europejskimi fintechami.

Nasza współpraca z Aion Bankiem i Vodeno przebiegała świetnie, zarówno podczas procesu negocjacji, jak i technicznej integracji ich rozwiązań Bank-as-a-Service – komentuje Michał Bogusławski, Chief Commercial Officer w ZEN.COM. – Jesteśmy w pełni zadowoleni z tego partnerstwa i mamy nadzieje na rozwijanie kolejnych wspólnych inicjatyw z Aion Bankiem i Vodeno w przyszłości.

ZEN.COM, zgodnie ze swoją wizją rozwoju, planuje umożliwić swoim Klientom, zarówno indywidualnym, jak i korporacyjnym, otwarcie kont w Belgii, Niemczech i Szwecji w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Dodatkowo, polski fintech zamierza w pełni wykorzystać usługi Bank-as-a-Service oferowane przez Aion Bank i Vodeno. Ta strategia, skoncentrowana na innowacyjnym wykorzystaniu technologii BaaS, stanowi kolejny krok w kierunku realizacji misji ZEN.COM, by dostarczyć klientom najbardziej efektywne i komfortowe rozwiązania płatnicze na rynku.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 28.06.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.