ZEN.COM ogłasza rozszerzenie współpracy z Garmin Pay oraz Xiaomi Pay o kilkanaście nowych państw

  • Lendtech
  • 02.08.2023

Polski fintech ZEN.COM ogłasza rozszerzenie swojego partnerstwa z Garmin Pay oraz Xiaomi Pay, co oznacza kolejne wdrożenie, umożliwiające klientom z kilkunastu krajów europejskich jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze realizowanie transakcji zbliżeniowych. Projekt jest realizowane we współpracy z Mastercard.

ZEN.COM oraz Visa ogłaszają współpracę w zakresie płatności transgranicznych i technologii Visa Direct Push Payments

W cyfrowej erze finansów, gdzie płatności zbliżeniowe nie są tylko wygodne, ale także niezbędne dla bezpieczeństwa, to rozszerzenie współpracy umożliwi klientom ZEN.COM w kilkunastu krajach europejskich, w tym w Estonii, Finlandii, Łotwie, Grecji, Słowacji, Norwegii, Belgii, Irlandii, Holandii, Danii, Portugalii, Szwecji i na Węgrzech, korzystać z Xiaomi Pay. Z kolei Garmin Pay zostaje udostępniony dla klientów w Niemczech, Estonii, Finlandii, Łotwie, Grecji, Słowacji, Norwegii, Belgii, Czechach, Irlandii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Danii, Portugalii, Szwecji i na Węgrzech.

W ZEN.COM naszą misją jest dostarczanie naszym użytkownikom na całym świecie najbardziej innowacyjnych, bezpiecznych, łatwych w obsłudze oraz praktycznych rozwiązań fintechowych – mówi Michał Bogusławski, Chief Commercial Officer w ZEN.COM. – Nasza współpraca z Garmin Pay i Xiaomi Pay umożliwi klientom korzystającym z zegarków Garmin lub urządzeń Xiaomi, dokonywanie płatności bezpośrednio z nadgarstka, wprowadzając tym samym nowy poziom wygody do codziennych transakcji.

ZEN.COM nieustannie dąży do innowacji, zachęcając swoich klientów do wykorzystania nowych funkcji i przekonania się o tym, jak fintech może uprościć i zabezpieczyć codzienne finanse. W związku z rosnącą adopcją płatności cyfrowych, ten strategiczny krok ma na celu ulepszenie doświadczenia klienta, dalej umacniając pozycję ZEN.COM na arenie globalnego fintechu.

To nie jest tylko ogłoszenie; to jest krok ku bardziej płynnej, bezpiecznej i wygodnej przyszłości płatności cyfrowych. ZEN.COM kontynuuje swoją misję tworzenia innowacyjnych rozwiązań finansowych, które służą klientom na całym świecie.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 02.08.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.