Revolut w najwygodniejszej odsłonie – dostępna 10 wersja aplikacji

 • Lendtech
 • 12.10.2023

Revolut, globalna aplikacja finansowa, z której korzysta ponad 35 milionów klientów na świecie i blisko 3 miliony w Polsce, pojawił się w nowej, udoskonalonej wersji aplikacji, zaprojektowanej z myślą o jeszcze większej wygodzie: Revolut 10. Proces udostępniania nowej wersji na iOS i Android już się rozpoczął i będzie kontynuowany w ciągu najbliższych dni i tygodni.

Revolut w najwygodniejszej odsłonie - 10 wersja aplikacji już jest!

 

Konto główne?

Nowy design aplikacji Revolut 10 ma ułatwić codzienny obrót pieniędzmi. Powstał z myślą o tych, którzy używają go regularnie lub traktują jako swoje konto główne – aby płacić, wysyłać, odbierać, dzielić, śledzić, odkładać, ustalać limity, wymieniać, oszczędzać, inwestować, potrzebują elastycznej i niezawodnej aplikacji. Ma sprawić, że zarządzanie pieniędzmi będzie tak proste i bezproblemowe, jak to tylko możliwe.

Wraz ze wzrostem liczby produktów i usług, pojawiła się pilna potrzeba ułożenia aplikacji na nowo. Revolut postanowił stać się lepszą wersją siebie. Usunięto elementy, które klienci wskazywali jako wprowadzające szum. W przejrzystym interfejsie, z jasną hierarchią funkcji, umieszczono to co przydatne do codziennych finansów. Liczba klientów w Polsce korzystających z aplikacji wzrosła w ciągu roku o połowę (od VIII 2022 do VIII 2023). Od maja dołączyło do Revolut pół miliona Polaków, którzy szukali uzupełnienia i alternatywy dla tradycyjnej oferty bankowej. Dzięki nowej aplikacji firma chce zatrzymać ich na lata.

Co się zmienia?

Wersja 10 zapewnia uproszczony wgląd do wszystkich posiadanych środków w jednym miejscu. Z ekranu startowego można przejść do każdego z kont i każdej z kart, także produkty inwestycyjne i usługi związane ze stylem życia są na jedno dotknięcie. Nowa odsłona aplikacji to także swoboda zmian wyglądu aplikacji, głównego motywu, widżetów na stronie startowej, wyboru tła i tapet zgodnie z aktualnym nastrojem.

Oprócz ergonomicznej strony startowej i rozszerzonych opcji personalizacji, Revolut uporządkował produkty i nazewnictwo. Przykładowo, Sejfy Vault zmieniły nazwę na Pockets. “Kieszonki” można tworzyć, nazywać i odkładać do nich środki na różne cele. Mogą być współdzielone (jak kiedyś sejfy grupowe), ale nie są oprocentowane. W tej sekcji znajduje się też “kieszonka”, do której wpada cashback np. z wydatków kartą Ultra. Z kolei produkty oszczędnościowe np. oprocentowane konta w EUR trafiły do osobnej sekcji o nazwie Oszczędności. Wspólnym mianownikiem produktów w tej sekcji jest wypłata odsetek.

Revolut 10 to nasz ukłon w stronę klientów, którzy rozważają Revolut jako swoje konto główne. Chcemy zapewnić im jasny wgląd do wszystkich kont i środków w jednym miejscu oraz łatwiejszy dostęp i nawigację pomiędzy produktami. Liczę, że przy okazji załatwiania codziennych spraw finansowych klienci odkryją także te funkcje Revolut, których wcześniej nie znali, a które teraz znajdują się w zasięgu jednego dotknięcia palcem – powiedział Wiktor Stopa, Head of Growth w Revolut.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient jest inny, ma inny styl i potrzeby. Dlatego, rozszerzamy zakres dostępnej personalizacji za pomocą widżetów na stronie startowej – można tam umieścić ulubionych odbiorców, karty, alerty, marki, to co chcemy mieć zawsze na widoku. Niezależnie gdzie ktoś jest na swojej drodze finansowej, Revolut pomoże ogarnąć wszystkie sprawy związane z pieniędzmi – dodał Wiktor Stopa.

Oto jak zaktualizować aplikację:

Przejdź do sklepu Google Play lub App Store

 • Wyszukaj Revolut
 • Kliknij uaktualnij
 • Upewnij się, że uaktualnienie dotyczy najnowszej wersji 10
 • Przejdź do aplikacji Revolut i w sekcji Profil włącz nowe usługi
 • Ciesz się nowym designem!
 • Uwaga: aplikacja jest udostępniana stopniowo kolejnym klientom, proces ten będzie kontynuowany przez najbliższe dni i tygodnie

Jako globalna aplikacja finansowa, Revolut ma ambicję zapewnić klientom więcej korzyści dzięki narzędziom do codziennego zarządzania pieniędzmi – od wysyłania, płacenia, wymiany i oszczędzania, po usługi kredytowe, inwestycyjne i te związane z podróżą. Wraz z premierą wersji 10 Revolut przygotował zestaw wskazówek i trików, które pozwolą lepiej wykorzystać możliwości aplikacji:

Płatności

 • Konkurencyjne kursy wymiany: aplikacja oferuje atrakcyjne kursy wymiany walut, tzw. Kurs Revolut.
 • Auto-wymiana: jeśli chcesz uzyskać atrakcyjny kurs wymiany przed wyjazdem lub zabezpieczyć się przed zmiennością na rynku, ustaw automatyczną wymianę walut po żądanym kursie.
 • Zarządzanie subskrypcjami: monitoruj powtarzające się płatności za subskrypcje i łatwo zarządzaj abonamentami. Nie daj sobie nigdy pobrać pieniędzy za okres próbny. Aplikacja wykryje, kiedy kończą się bezpłatne okresy próbne, i powiadomi klienta z wyprzedzeniem, aby mógł swobodnie zdecydować o bezpłatnej anulacji lub przedłużeniu subskrypcji na okres płatny.
 • Cashback i nagrody: zdobądź więcej od ulubionych marek z Revolut Rewards. Jedz poza domem i rób zakupy w sklepach, aby cieszyć się zwrotem gotówki nawet do 30%. Aplikacja zapewni rabaty i cashback od marek, które znasz i nowych, które pokochasz (obowiązuje regulamin).

Przelewy

 • Przelewy międzynarodowe: wysyłaj pieniądze do innego użytkownika aplikacji Revolut w kilka sekund (z Revolut na Revolut, Express Elixir w PLN, SEPA Instant w EUR).
 • Darowizny: wysyłaj datki na ważne dla Ciebie cele dobroczynne jednym dotknięciem, wiedząc o tym, że organizacje charytatywne otrzymają 100% Twojej darowizny.
 • Dzielenie rachunków: zarządzaj wspólnymi wydatkami łatwiej niż kiedykolwiek i nie pozwól by drobne zaległości nadszarpnęły przyjaźń. Korzystaj z rachunków grupowych, czatuj, dziel się, rozliczaj – wszystko w jednym miejscu! Funkcja rachunków grupowych śledzi wydatki Twojego gospodarstwa domowego i wykonuje obliczenia za Ciebie. Wyśle każdemu współlokatorowi automatyczne przypomnienie, nie będzie już niezręcznego ponaglania.

Oszczędzanie

 • Budżetowanie: nigdy więcej nie przepłacaj. Twórz budżety, kategoryzuj wydatki i ustalaj limity. Aplikacja podpowie zalecane limity na podstawie przewidywanych wydatków lub pozwoli ustawić samemu granicę tego, ile zamierzasz wydać.
 • Zaokrąglenia: dzięki zaokrągleniu do najbliższej liczby całkowitej kwot płatności przy wydatkach kartą, Revolut zatrzyma dla Ciebie różnicę i doda do Twoich oszczędności. Przykładowo, jeśli wydasz 4,50 zł na kawę, zaokrągli to w górę do 5,00 zł i umieści 0,50 zł na wybranym przez Ciebie subkoncie (Pockets, Darowizny, Oszczędności).
 • Zarabiaj na odsetkach: twórz osobne konta oszczędnościowe dla różnych celów. Zdobądź aż do 5,20% odsetek w skali roku (zmienne, brutto) w walucie PLN wypłacanych codziennie lub 2,70% w skali roku (zmienne, brutto) w walucie EUR wypłacanych codziennie (środki można wypłacić w dowolnym momencie).
 • Pockets: uporządkuj swoje rachunki i zabezpiecz pieniądze na zaplanowane wydatki. Rachunki mogą być opłacane automatycznie z wybranej “kieszonki”, w ten sposób nie przegapisz więcej płatności ani nie wydasz pieniędzy przeznaczonych na rachunki.

Podróże

 • Zaoszczędź na wakacyjnym zakwaterowaniu: zarezerwuj niesamowite noclegi na całym świecie dzięki Revolut Stays (Noclegi).
 • Przenieś swoje wyjazdy na wyższy poziom: dzięki Revolut Experiences (Atrakcje) możesz zamówić ponad 300 000 lokalnych aktywności, wycieczek i atrakcji na całym świecie.
 • Opóźniony lot? Ciesz się dostępem do saloników lotniskowych na całym świecie dzięki planom Premium i Metal. Zarejestruj się wcześniej i otrzymaj bezpłatne wejściówki do saloników lotniskowych dla siebie i trzech osób towarzyszących, jeśli lot jest opóźniony o ponad godzinę (obowiązuje regulamin SmartDelay).
 • Saloniki lotniskowe na żądanie: uzyskaj dostęp do ponad 1000 saloników lotniskowych po obniżonych cenach we wszystkich planach. Klienci korzystający z planu Ultra mają nieograniczony bezpłatny dostęp do saloników (obowiązuje regulamin korzystania z saloników oraz regulamin i opłaty abonamentowe dotyczące planów płatnych).
 • Ubezpieczenie podróżne: posiadacze kont Revolut Premium, Metal i Ultra mają dostęp do wielu świadczeń z tytułu ubezpieczenia podróżnego, bezpośrednio z poziomu aplikacji Revolut.

Bezpieczeństwo

 • Zmieniaj PIN karty: wyświetl lub zmień PIN karty kiedy potrzebujesz w aplikacji mobilnej lub web.
 • Zamrożenie karty: czasowo dezaktywuj i aktywuj swoją kartę dla dodatkowego bezpieczeństwa.
 • Aplikacja web: zarządzaj swoim kontem w serwisie internetowym.
 • Wejdź online aby zablokować i odblokować swoje karty, zablokować i odblokować swój kod PIN lub włączyć i wyłączyć wszystkie inne ustawienia zabezpieczeń karty za pomocą kilku kliknięć.
 • Karty wirtualne: wygeneruj jednocześnie do 5 wirtualnych kart do zakupów online. To rozwiązanie użyteczne z uwagi na bezpieczeństwo, daje też lepszą kontrolę nad tym, jak i na co wydajesz pieniądze. Ponadto, dzięki jednorazowym kartom wirtualnym ze zmiennym numerem, dane karty są automatycznie generowane dla każdej transakcji i następnie niszczone, w ich miejsce po transakcji pojawiają się nowe dane karty, co zwiększa bezpieczeństwo zakupów online.
 • Powiadomienia o transakcjach: otrzymuj notyfikacje o transakcjach w czasie rzeczywistym na swój smartfon za każdym razem, gdy wydasz pieniądze.
 • Zapobieganie oszustwom: nasze zaawansowane systemy zapobiegania oszustwom monitorują wszystkie płatności, oznaczają transakcje wysokiego ryzyka i wysyłają alert, dzięki czemu można wykryć próby oszustwa i zdusić je w zarodku.

I więcej!

 • Edukacja finansowa: zwiększ swoją wiedzę w zakresie kryptowalut dzięki kursom i testom wiedzy.
 • Konta dla osób poniżej 18 roku życia: Revolut <18 jest przeznaczony dla wszystkich osób w wieku 6–17 lat. Dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i kontroli kart z poziomu aplikacji młodzi użytkownicy Revolut mogą bezpiecznie śledzić swoją aktywność w aplikacji i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wydatkach, aby trzymać się budżetu i budować zdrowe nawyki finansowe. Dodatkowo, w przypadku użycia karty <18 lat, na telefon rodzica lub opiekuna wysyłane jest natychmiastowe powiadomienie (obowiązuje regulamin usługi Revolut <18).

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 12.10.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

 1. Kliknij poniższy przycisk
 2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.